Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek az értékek jók? Terhelés...

Ezek az értékek jók? Terheléses cukor laborvizsgálaton voltam mivel szeretnénk babát sikerült is februárban de sajnos spontán elvetéltem megvannak az eredmények de a dokihoz csak később van időpontom.

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 14:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha esetleg le is írnád és nem nekünk kellene kitalálni…
2023. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
2023. márc. 21. 14:29
 3/19 A kérdező kommentje:
Persze most töltöttem fel a leletem csak ott nem tudtam hogyan kell beilleszteni mindjárt küldöm a másik felét most jöttem rá hogyan kell
2023. márc. 21. 14:30
 4/19 A kérdező kommentje:
2023. márc. 21. 14:30
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
A 2 órás cukorérték eléggé leesik, én nem vagyok orvos, de nekem hasonlóra diétát és odafigyelésr javasoltak IR gyanúval.
2023. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod

Megpróbálom akkor én is a diétát addig meg nem jutok el a dokihoz

Lehet hogy buta kérdés sajnos nem vagyok jártas ebben de ez nagy baj vagy nagy gondot okoz teherbeesést illetően ?

2023. márc. 21. 14:38
 7/19 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Szerintem a cukor- és inzulinértékeid szépek, de ettől függetlenül nem árthat ha csökkented a gyors felszívódású szénhidrátok fogyasztását és rendszeresen mozogsz.

Ciklus hanyadik napján történt a vérvétel?

2023. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál

Mindenképpen megpróbálok akkor odafigyelni erre

A ciklus 14. Napján és pont ovuláltam onnan tudom hogy használok ovu tesztet digitalisat és pont aznap volt peteérésem plusz ovu fajdalmam is mikor a vérvétel történt

2023. márc. 21. 14:43
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Köszi a választ. Válaszolva a kommentben feltett kérdésedre, szerintem ez túl szép cukorgörbe ahhoz, hogy befolyásolni tudná a teherbeesést vagy a terhesség megtartását. Persze az orvosod fogja felállítani a diagnózist, de ennél rosszabb görbékkel rendelkező lányok is szültek, szülnek egészséges kisbabákat. :-)
2023. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De jó 😍

Kicsit megnyugodtam hogy akkor nincs nagy gond

Megpróbálok jobban odafigyelni az étkezésre

A többi eredmények jónak számítanak?

Bocsi hogy ennyit kérdezek csak meg nem voltam hasonló vizsgálaton és nem tudom mi számít jónak illetve rossznak

Köszönöm a válaszokat

2023. márc. 21. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!