Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez így mennyire igaz, hogy...

Ez így mennyire igaz, hogy "gyerek mellett sosincs idő hajmosásra sem, állandóan zsíros a hajam"?

Figyelt kérdés
Annyira sokan hangoztatják most ezt a "nincs időm semmire" dolgot, veletek hogy van ez?
2023. márc. 28. 17:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nagyon igaz. 2 naponta mostam hajat szülés előtt, azóta hetente egyszer. Hétvégente mikor a férjem nem dolgozik, akkor reggeli etetés után.

Igénytelen nem vagyok, sminkelek ha utcára megyek, az 10 perc. A hajmosás is csak utána még sokáig szárad, mert nem szoktam hajszárítót használni, de mivel rohadt hosszú és nehezen szárad azzal se lenne gyors.

Gyerekemet letenni nem lehet, nappal nem alszik csak rajtam.

Pedig én aztán biztos voltam benne hogy ezt nem fogom elhanyagolni. Így alakult. Nyáron jobbak lesznek a körülmények.

2023. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%

4 vagyok.

6-os,nekem is nehez volt pl a hajmosas egy cicifuggo ujszulott mellett,de ugy voltam vele,hogy nem allt meg a vilag,marpedig idot kell ra talalnom,nem hanyagolhatom el magam.

2023. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom kinek 5 perc egy hajmosas én gyorsan zuhanyzom de hajat nem tudnek ennyi idő alatt mosni… amugy én kb 8-9 hónap utan tértem magamhoz. Amikor tényleg azt mondtam hogy van időm hajat mosni. Többemberes volt a babánk nem kicsit mellette költöztünk és sose tudtam elmozdulni se mellőle míg aludt szóval ja az tényleg időmilliomos akinek a gyereke akkor is alszik ha egyedül van… illetve félt a hajszárító hangjától szóval.. az is körülményes volt.
2023. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%
Az hogy nincs ideje semennyire nem igaz, maximum energiája vagy kedve nincs.
2023. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
19%
#13...akinek van ideje-kedve az fél, egy órát is elmolyol a hajmosással. Aki semmi extrát nem csinál, csak annyit, hogy gyorsan megmossa samponnal majd felhajít egy 2 perces pakolást, hogy ne egy zsírtenger legyen a feje annak 5 perc is elég...hidd el.
2023. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szárítás több idő, így kb heti 1x tudok hajat mosni 3 hónapos(+2nagyobb) mellett, viszont 4 napig nem zsíros utána mikor kicsit az akkor copfban van úgy nem látszik, majd lesz jobb is most ennyire futja, normális ruha,kis korrektor,rendezett haj(még ha nem is frissen mosott),napi 15 perc edzés
2023. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
88%
5 perc alatt nem lehet megmosni egy derékig érő dús hajat. Aztán festeni is kell néha (magamnak festem). A szárítás meg legalább fél óra mindennel együtt. De vagy bevittem őt is, vagy este miután elaludt. Általában ezek a a nincs idő magamra anyukák állandóan a telefont nyomkodjak, arra van.
2023. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első időkben addig a férjem vigyázott rá,mondjuk azért nem 5 perc nálam se,sokszor szárítani sem szárítottam,mert nálam az 1 óra is,sajnos,annyira nehezen szárad. Hasfájós,nagyon sírós volt,úgyhogy amíg én zuhanyoztam azt hallgattam emlékszem,hogy üvöltött folyamatosan a férjemnél. :\ Később meg mikor már nem sírt esténként,akkor is azt hallottam,mintha sírna. Amúgy szerintem is inkább kedv kérdése. Volt olyan,hogy nem volt semmilyen védőnő,gyerekorvos semmi másnap,jött a hétvége és lett volna rá időm,de úgy voltam vele,hogy majd holnap,most csak gyors zuhany és beestem az ágyba,na az 5 perc volt. :D Most már amúgy ezerszer jobb a helyzet,simán zuhanyzok jó nagyokat,hajat is festek,ha úgy van,addig a férjem foglalkozik a lányunkkal,ha ébren van még,vagy fürdeti. Többször elviszi sétálni is,hogy picit pihenjek,olyankor is tudnék,de olyankor inkább mást csinálok én is,pl. nézek egy sorozatot.
2023. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
18# Azt akartam még hozzá,hogy meg is értem valahol,hogy aki egyedül van a picivel és kifog egy extrém sírós,hasfájós babát,annál nem ez lesz az első a fontossági sorrendben.
2023. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
20%
Pfú ezt sosem értettem én sem, pedig 3 gyermekem van, az első cudar többemberes, és az első kettőnél ráadásul hetelt is férjem, így kb folyamat egyedül voltam. De sosem voltam olyan igénytelen, hogy zsíros fejjel mászkáljak. 🤷‍♀️
2023. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!