Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan oldal adománycsoport...

Van olyan oldal adománycsoport, ahol sürgős helyzetben , egyszeri segellyel segítik ki az embert?/ egyedülálló, albérletben, 10 eves gyerekkel/

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzatnál lehet igényelni rendkívüli segélyt.
2023. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Helyi önkormányzat, helyi karitász, családsegítő, vagy nálunk pl az anyaotthon is ad élelmiszercsomagot nem bentlakó rászoruló családnak is.
2023. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem szoktam kerni. Inkább segítek ha tudok.

.de most olyan helyzet adódott, hogy az albérlethez kellene segítség. Holnap délelőttre, így az önkormányzat mar esélytelen.

2023. ápr. 11. 19:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik napról a másikra derült ki, hogy ki kell fizetni az albérletet?


Ha van rendszeres jövedelmed, akkor igényelj a bankodnál folyószámlahitelt.

2023. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos úgy kellett össze szednem mindent, de így sem elég. Részmunkaidőben vagyok úgyhogy nem elég a jövedelem hozza.

.ráadásul tappenz, mert a kislanyt műtik a heten.18 000 ftrol van szó, a főbérlő nem problemazna, ha kések de utalok tartozni


Azert még reggel körbekérdezek pár ismerőst

2023. ápr. 11. 20:03
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak ennyi penzrol van szo, akkor tenyleg ismerosoket, csaladot kerdezz meg! Szerintem ennyivel kisegitenek.
2023. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Tehàt nincs 18.000 ft félretett pénzed sem ?
2023. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
18 000? Örülnek neki, ha 5000 ftot felre tudnek tenni havonta. :/
2023. ápr. 11. 20:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahh nagyon sajnálom :( szörnyű lehet így gyereket nevelni, én biztosan bele is bolondulnék. És ezt most ne ilyen fellengzősködésnek vedd, hanem tényleg ez iszonyú megterhelő lehet lelkileg. Egyedül neveled?
2023. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát...eddig megtudtam oldani mindent...most bajban vagyok..ennyit jelent, ha nem 8 oraban dolgozik az ember...raadasul majd a műtét után megint 2 hét itthon..

De nem panaszkodok , eddig is túléltük ezután is lesz valahogy....:)

Egyedül nevelem...igen..2 eves kora óta.

Nehezebb...sokkal..minden teren...lassan önálló lesz, es egyedul is elmegy suliba, tudok mas munkat vallalni,korábbi kezdéssel...de ez is még odébb van.


Nehez..igen...de en választottam.... túl sok ideje vagyok egyedül ahhoz,hogy elviseljek egy ferfit magam/magunk/ mellett...

Főleg egy pszichopata utan... aki minden teren kicsinált minket..de tanultam mindenből...es ez a lenyeg..most nehez, de bízok benne, lesz jobb is.

2023. ápr. 11. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!