Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én gondolom rosszul? Kinek...

Én gondolom rosszul? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Férjem 6-14 dolgozik, 14:20-ra otthon is van, mert kocsival jár. Én 8-15:30-ig dolgozok, 16 órára érek oda a gyerekekért az oviba. Már számtalanszor mondtam férjemnek, hogy hozza már el a gyerekeket az oviból, hogy ne legyenek ott olyan sokáig, el tudná hozni őket ébredés után. Ráadásul ne nekem kelljen lóhalálban rohannom értük közvetlenül munka után. Szerinte nem lesz semmi bajuk a gyerekeknek, biztonságban vannak és szépen meguzsonnáznak. Szerinte nekem sokkal könnyebb elhozni őket, mert amúgyis jövök haza a munkából és az ovi előtt haladok el, ő már otthon van, átöltözött, ne kelljen már újra lemennie. Mondtam már neki, hogy akkor menjünk felváltva egyik héten ő, a másik héten én. De akkor is arra mentem haza, hogy a gyerekek sehol, mert nem ment értük.
2023. ápr. 15. 07:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
96%
Igazad van, néha ő is mehetne értük, de nem azért, mert rossz helyen lennének, hanem azért, hogy ne te rohanj mindig, hogy odaérj.
2023. ápr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
97%

Tipikus...

Sztem is mehetne értük csak lusta és akkor még te hazaérsz neki kell foglalkozni a gyerekekkel..

2023. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim válasza:
100%
Igazad van.
2023. ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
100%
Az van amit a 2-es ír. Te jól csináltad, megbeszélted, klmpromisszumot ajánlottál. Ő azért nem fogadja el, mert amíg hazaérsz nem akar velük foglalkozni egyedül.
2023. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
96%
Elvileg ö is elhozhatná a gyerekeket, amikor megy haza.
2023. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 anonim ***** válasza:
52%
Légyszives még az elején fogjátok meg a dolgot és menjetek párterápiára. Ő segít, hogy hogyan kommunikáljatok, mert ti nem tudtok és nagy gondok lesznek ebből később.
2023. ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 anonim ***** válasza:
21%
Férfi: korán kel és délután vágyik arra az 1-2 óra nyugalomra. Itt a tavasz, próbáljatok inkább az ovinál találkozni, gyerekekkel egy félórát kimenni a játszóra, ott ti is kilazítotok, beszélgettek, autóval hazamentek mindannyian, gyerekek is kiugrálták magukat, jobb mindenkinek.
2023. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 A kérdező kommentje:

Ő nem tudja elhozni őket, amikor megy haza, mert akkor még alszanak a gyerekek, zárva van a kapu.

7-es én mikor kapok 1-2 óra nyugalmat? én is korán kelek (jó, nem annyira korán mint a férjem), mert én viszem a gyerekeket az oviba és be kell érnem 8-ra. Reggel hatalmas a dugó, majdnem 1 óra hossza mire beérek, hazafelé kevesebb idő.

2023. ápr. 15. 08:32
 9/99 anonim ***** válasza:
99%
#7 A nő nem vágyhat arra, hogy ne kelljen minden nap lóhalálában rohanni a gyerekekért, hanem kényelmesen, nyugodtan mehessen haza? Neki nem jár egy kis pihenés?
2023. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
56%

Mindkettőtöknek igaza van. Érthető, hogy te azt szorgalmazod, hozza haza a gyerekeket ő. Ez megoldhato lenne valószínűleg már a munkájából hazafelé is, tehát az öltözködés probléma még lenne oldva. Más kérdés, hogy az en gyerekem marhára nem értékelte, ha korábban mentem érte, mert nagyon szeretett a többi gyerekkel játszani. Apukanak is igaza van, valóban semmi baja nem lesz a gyerekeknek attól, ha tovább maradnak és ott eszik meg az uzsonnat, pláne hogy neked útba esik hazafelé.

Ésszerű lenne felezni a heten, vagy heti váltásban kipróbálni, hogy egyszer ő hozzá el őket, egyszer meg te.

2023. ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!