Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt más nőkkel...

Terhesség alatt más nőkkel beszélget?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy a párom a terhességem alatt más nőkkel is beszélgetett, kicsit felzaklatott a tény, mert akkor elég jó volt a kapcsolatunk, minden tőlem telhetőt megtettem. Terhesen bevásároltam főztem neki, mindennap, volt reggeli ebéd vacsora, plusz desszert, takarítottam, mostam, szóval tényleg úgy érezem, hogy kitettem magamért, és ebben az időszakban írogatott más nőknek, na miután a gyerek megszületett, a kapcsolatunk kb egy repülőgép katasztrófához tudnám hasonlítani, szerintem már az fix hogy meg is csalt, persze erre bizonyíték nincs. Na de, a lényeg, én ebben az időszakban többször is felajánlottam neki, hogy folytassuk külön utakon, mert láthatólag nem tesszük boldoggá a gyerekkel, ezt viszont nem akarta. Most azon gondolkodom, hogy ez ne csak egy ajánlat legyen... de mivel gyerek is van nem akarom túlreagálni se. Mi a véleményetek? Ti mit tennétek?


(Tudom hogy nem ide tartozik a kérdés, de remélem hogy itt a szülőktől tudok érdemi választ kapni, mert könnyű lenne ezt eldönteni, ha nem lenne gyerek, de így nekem nehezebb)


2023. máj. 11. 22:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%

Hagyd rá kérdező. Néha van 1-2 mártír nő itt,aki idetéved,otthon hazavárja férjurát,aki hazatér a nőzésből,ordít 1-2-t az asszonnyal,majd a nő leszedi a húst neki a csontról,megmasszírozza a lábát,előtte persze ellátta a háztartást,a gyermeket,majd jöhet a szex és még térdet is csókol. Ennyi. Szerencsére nem vagy köteles eltűrni sem te,sem más ezt. Úgy látszik este nem megy már a szövegértés másnak,nekem nem úgy jött le,mint valami fényezés, csak soroltad, hogy igazából foglalkoztál az életetekkel. Sőt, lehet már én vagyok fáradt,de nekem az is úgy jött le,hogy nem szimplán beszélgettek az EXÉVEL,hogy mizu?:D Ezért mondom,akinél ez a norma, ott valószínű a férje is beszélget,flörtölget,megcsal. Akinek ez belefér,oké,de nem ez a normális családi élet,megsúgom. A kölcsönös tisztelet volna az.


Kérdező,leültetek amúgy átbeszélni a dolgokat?Mit mondott?Rákérdeztél,bevallotta?Hiányos a sztori. Nekünk ha bármi problémát látunk,érzünk, máshogy gondolunk valamit,stb. akkor ott és azonnal leülünk megbeszélni. Nem később, nem tartjuk magunkban, mindig kerek perec őszintén szoktuk egyből. Nem marad semmi kimondatlanul.

2023. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
9-es milyen stílust sérelmezel? Csak mert szerintem róla semmi minősítést nem írtam
2023. máj. 11. 23:05
 13/27 anonim ***** válasza:
81%

Én csak annyit szeretnék írni,hogy igazad van kérdező ez tényleg tiszteletlenség veled szemben és főleg úgy,hogy otthon vezetted a háztartást! Mert nem ez nem alap, hogy a nő vezeti a háztartást, kihordja a gyereket, (neveli a meglévőeket), dolgozik és a pasi meg “csak dolgozik”. Ha nem vette ki a részét a háztartásból míg te várandós voltál, még jobban pofátlanság, hogy közben sexchatelgetett. Mert ez az és gondolom fordított esetben a nő lenne elhordva mindenféle utcasarkinak. Vagy itt mindenkinél alap,hogy intim beszélgetést folytat az ellenkező nemmel miközben házas/párja van? 🤔


Ne az legyen már az alap, hogy a nő mindent is csinál meg elnéz, mert az alfahím kegyeskedik dolgozni. Aki szerint ez a normális csinálja nyugodtan, de ne ez legyen az elvárt.

2023. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
11-es, nem, nem beszéltük át, pont mert nem tudom hogy most csak én reagálom-e túl a dolgot, vagy valóban gázos-e ez. Persze a lelkem mélyén tudom hogy ez halál gáz, de mivel így is instabil a kapcsolatunk, bár mostanában elég jól megvagyunk azért nem hiányzik egy veszekedés. Igazából minden alkalommal úgy érzem hogy van bennem egy kérdés, hogy ‘vajon ez elég erős indok hogy a gyerekem ne 2 szülővel nőjjön fel?’ Közben meg azt érzem hogy nem tesszük egymást boldoggá, és kb 120 dolgot most fel tudnék sorolni de nem akarom, meg már a többségen túl léptem, viszont ez a félrekacsintgatás már sok nekem. Közben meg nem tudom hogy most az előző 120 miatt érzem azt hogy ez most túl ment egy határon? Csak kifogást keresek? Vagy ez tényleg gáz? Szóval emiatt akartam megkérdezni a véleményeket. De hát gondolhattam volna hogy nem sok jóra kell számítsak itt...
2023. máj. 11. 23:15
 15/27 A kérdező kommentje:

13-as


Amen🙏🏻

2023. máj. 11. 23:21
 16/27 anonim ***** válasza:
18%

Az, hogy beszélget, semmit nem jelent. Nekem a férjem egy 40 fős irodát vezet, 39 nővel dolgozik, mégsem jutott eszembe se soha, hogy megcsalna, mert ismerem.


Ha neked szar a házasságod, az nem azért van, mert a férjed szóbaáll bárkivel is.


Egyébként az, hogy elvégezted a háztartást terhesen, miközben gondolom nem dolgoztál, nem akkora dolog, mint amekkorának beállítod. Mi 36 hetesen költöztünk, a fele bútort egyedül összeraktam, mert volt hozzá kedvem és erőm, emellett vezettem a háztartást, pakoltam a cuccainkat és dolgoztam (kisvállalkozó vagyok)… A második gyerekkel ugyanez, költözés nélkül, de egy egy évessel. 😄 Ez teljesen természetes dolog, hiszen én dolgozom otthonról és magamnak osztom be a munkámat.

2023. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
9%
De neki nem az a happy, hogy bevásárolsz. Az érzelmek és a szex nem csak dugást jelent ám.
2023. máj. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem reagálod túl, kétértelmű üzenetekre az exszel én akkor is rákérdeznék, amikor minden rendben és szupi a kapcsolatunkban, hát még így. Szóval ha amúgy is rossz már a helyzet és nem érzitek magatokat boldognak, akkor megér egy beszélgetést, hogy most mi a helyzet.

Amúgy meg ha már azt érzed, hogy kifogásokat keresgélsz, vagy legalábbis felmerül benned a gondolat, hogy ez egy "kifogás" lenne, akkor azért ott már elég gyanús, hogy te inkább kilépnél, mint nem, és ez önmagában is elég indok. Megpróbálhatsz beszélni a férjeddel és a gyerek miatt igyekezni megjavítani a kapcsolatot, kitalálni vele közösen, hogy mik a konkrét problémák és hogyan lehetne ezen változtatni, de egyrészt ehhez ketten kelletek, másrészt tényleg akarni kell neked is, hogy jobb legyen. És nem csak "túltenni" magad a korábbi negatívumokon, hanem tényleg megjavítani a dolgokat. Ha ez nem megy, akkor inkább egy viszonylag békés válás és normális viszony az exszel, mint egy mérgező környezet.

2023. máj. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
12%

tudod hogy megcsalt vagy csak hiszed és féltékenykedsz.? amugy meg alap hogy megcsinálod takaritås fözés mosås. ezeket nem kellet volna ki hangsulyozni.

én is megcsináltam az első terheségemnél aztán másodiknál 3. terheségemnél is +dolgoztam és ott volt 2 óvodáskoru gyerekünk is .

2023. máj. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Kajak ma Mo-n alap hogy napi 6 félét főzöl terhesen a párodnak az utolsó napig amit megkíván? Csak mert akkor én vagyok más világban, de amúgy nem érdekel ebből a szempontból semmi vélemény, ezért igenis lehet hálás a férj, és ha nem akkor az elég erős minősítés. Amúgy ebbe a bútorszerelős költözös meg ovónő vagyok, szóval na... had ne részletezzem nálunk mi volt és ezen felül mit teljesítettem, mert ez nem a kinek a fasza nagyobb verseny. De aki nem érti nem érti, felőlem nyugodtan érezhetitek magatokat nyertesnek 6 mondat alapján😃
2023. máj. 12. 07:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!