Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülállo anyukák, ti...

Egyedülállo anyukák, ti milyen okból váltatok el?

Figyelt kérdés
Kívancsi vagyok ki miért döntött úgy hogy inkább egyedül nevel tovább gyereket. Vagy esetleg miert lépnek le a férjek.
2023. máj. 17. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szules utan nemsokkal ( par hettel) mondta az exem, hogy inkabb megsem akar csaladot, meggondolta magat. Hozzateszem 40 felett volt ekkor, en epphogy 40 alatt (tehat nem sokkal fiatalabb). Nem sokkal kesobb rajottem, hogy osszejott az egyik kolleganojevel.
2023. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem akkor kezdett furán viselkedni, amikor a kicsi 10 hónapos lett. Aztán 5 hónappal később kiderült, hogy dugja a kolléganőjét.

Hogy miért? Ők egyszer már kavartak régebben is, mint kiderült, és nagyon piszkálta a férjem csőrét, mi lett volna, ha akkor a csajjal marad.

Na meg az is kiderült, hogy ő azért alapított velem családot, mert úgy érezte, ezt várja tőle a család. És hogy neki nem tetszett, hogy nem úgy van, hogy eszébe jut,hogy elmegy valahova, aztán megy. Hanem hogy szervezni kell, meg macera, meg a gyerek keresztbe húzza a számításokat. Szóval éretlen volt még. Pedig 34 éves volt.

2023. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon durvák. Sajnálom. 🙁


Nos, nálunk a fiam apukájával sokáig jó kapcsolatunk volt, megvolt a kölcsönös tisztelet és szeretet, de pár év után már nem volt annyi időnk egymásra a munka/ tanulás/ gyerek mellett, így szép lassan eltávolodunk egymástól. Ennek már több éve, de utólag visszagondolva egy kis odafigyeléssel talán menthető lett volna a kapcsolat, hiszen évekig egész jól működött...


Azután lett egy másik kapcsolatom, sajnos talán túl hamar belementem, utólag már nem tartom túl jó döntésnek. 🙁 Lett egy tündéri kislányunk. Még benne vagyok ebben a kapcsolatban, de nagyon szenvedek, a párom sokszor tiszteletlen és közel a 40-hez is borzasztóan onallotlan sok mindenben.. Úgy gondolom, ez azoknak az anyáknak is a hibája, akik valami miatt mindenáron otthon akarják tartani a fiukat még 30+-osan is és mindent megcsinálnak helyettük. Borzasztóan károsnak tartom, sajnos sok nő szenvedhet emiatt később, amikor az ilyen férfiakkal kapcsolatot hoz létre.


Szóval nagy dilemmában vagyok, hogy mit tegyek. Szívem szerint elválnék, de előtte szeretnék találni egy megfelelő munkát, hogy biztosítani tudjam a gyerekeknek a megfelelő életkörülményeket.


Bocsánat, ha offoltam, de jelenleg elkeseredett vagyok és jól esett kiírni magamból. A családom és a barátok előtt nem tudok erről beszélni, mert szégyellem az egész helyzetet. 😕😕

2023. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom a helyzeted! Ha van olyan családtagod vagy barátod próbálj valakivel beszélni, esetleg segítséget kérni. Én is nagyon szégyelltem a helyzetem, velem agresszív volt a férjem, 3 kicsi gyerekkel maradtam egyedül, de egytől egyig mindenki segít és mellettem áll.
2023. aug. 7. 13:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Hidd el van kiút ha van aki segít és egy jobb eletet akarsz magadnak.
2023. aug. 7. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm az együttérzést! 3-mas válaszoló vagyok. Amikor van több időnk és tudunk beszélni a dolgokról, utána jobb, de kérdéses, hogy meddig tart...


Sajnálom, hogy agresszív volt a párod! Azóta sikerült tuúltenned magad rajta? Mekkorák a gyerekek? Az nagyon jó, ha tudnak segíteni a környezetedben élők! 🙂

2023. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!