Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Okozhatok ezzel problémát a...

Okozhatok ezzel problémát a kislányomnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár napra, max 5 külföldre kéne utaznom. Mi ott éltünk azelőtt. Lenne egy-két dolog, amit el kéne intéznem, mivel folyamatban van a vissza költözésünk.

Ez idő alatt tudnék a leendő munkahelyemen is dolgozni.

Viszont ehhez itt kéne hagynom a másfél éves kislányom ez időre.

Sajnos Ő és a párom nem tudnak eljönni. Itthon maradnának együtt.

Eléggé rosszul érzem magam emiatt. Ráadásul a családtól meg is kaptam most, hogy itt hagyom a gyerekem.

Komolyan elgondolkodtam már, hogy el se megyek.

Ti mit tennétek hasonló szituációban? Okozhat e valamit kárt a kislányomnál ez a pár nap távollét?

Köszönöm, ha írtok


2023. máj. 19. 19:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Persze hogy mennék, nem újszülött és az apjával lesz.
2023. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, gondolj arra, hogy ha kistestvért szülnél, akkor is napokig kórházban lennél, nem a másfél éveseddel.

Nem ideális megoldás, de ha nem lehet másképp megoldani, akkor menj. Esténként lehetne videochatelni vagy más módon kapcsolatot tartani? Akkor legalább látna és hallaná a hangodat.

2023. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nagyon jól esett, hogy írtatok!

Kicsit meg is nyugtattatok.

A kislányom hála Isten nagyon jól el van az apukájával. Imádják egymást. Sok időt töltenek el együtt. Már kisebb kora óta is, mert én elvégeztem egy iskolát is, és ugyanúgy dolgozom.

A rokonok (akármilyenek is velem/velünk) is imádják őt. Ezt el kell, hogy ismerjem. Imád is velük és nálunk lenni.

Úgyhogy ettől a részétől tényleg nem félek a dolognak.

Ráadásul most hihetetlen apás korszakát éli a lányom. Velem szinte már el se akar jönni sehova. Vele akar elaludni. Ès menni mindenhova 🙂

Azért voltam kicsit megzuhanva, mert hiába voltam suliban, vagy mentem el dolgozni, ezek ellenére mindig haza jöttem egy idő után.

Hát muszáj leszek elmenni. Azzal nyugtatom magam, hogy az Ő jövője érdekében is teszem.

2023. máj. 20. 05:07
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem okoz, max kicsit "megharagszik" és amikor hazaérsz akkor is csak apa van egy két napig még neki (ez előfordul, de hamar megbékélnek). Ha apukának kéne elmennie 5 napra, akkor senki sem kapná fel a fejét. Jó esetben a 2 szülő egyenrangú szülő, mindketten képesek teljesen ellátni a gyereket és a háztartást. Én kórházba kerültem alig 2 éves mellől, amikor hazamentem akkor még az apjához szaladt mindennel 1napig, mire megszokta, hogy megint ott vagyok 😅. (Nálunk az is megzavarhatta, hogy a lábam bevan kötve és sántikáltam. Térdműtétem volt). De semmi gond nem volt, amig bent voltam. Az apjával elvoltak. Az első nap volt ilyen, hogy nem engem hívott, hanem az apját mindenért. Másnap már rajtam csüngött megint 🙂.

Gondolj arra amit elöttem is írtak: ha kistesója születne akkor is elkell menned napokra. Vagy ha valami miatt kórházba kell menned, mint nekem. Fontos amit elkell intézned, muszáj elmenned.

2023. máj. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idősen 4 napra mentem. De a férjem ugyanúgy kivette a részét mindig mindenből - az altatásból és az éjszakai kelésekből is. Nem is volt semmi.
2023. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!