Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit egyek terhesseg alatt?

Mennyit egyek terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Tudni kell rolam, hogy mindig is nagyon rossz evo voltam, miota rendszeresen edzek, azota probalok odafigyelni, de meg igy edzes mellett se tudtam leimadkozni 1200 kcal-nal tobbet. Alapanyagokat tekintve egeszsegesen taplalkozom ettol fuggetlenul, de a gyomorkapacitasom nagyon kicsi. Varandos lettem, probalnam emelni az adagot, de egyszeruen ha 200-300 kcal-val tobbet visszek be, elkeze nyomni a gyomrom, es szabalyosan rosszul leszek. A terhessegem szepen fejlodik, de felek, hogy attol fuggetlenul hogy egeszsegesen taplalkozom de csak keveset birok enni, artok a magzat fejlodesenek.

2023. máj. 23. 08:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell többet enned számottevően, mert a baba kalóriaigénye nem sok.


Magad miatt próbálj, hogy ne legyél hiánybeteg, de ha nem megy, nem megy. A stressz csak ront a helyzeten.

2023. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!