Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet a férjem kártyájára...

Lehet a férjem kártyájára utaltatni?

Figyelt kérdés

postán kapom a családit és a gyest.szeretném bankkártyára utaltatni.kaptam is nyomtatványt,de az van ráírva hogy :"kijelentem hogy a számla felett jogosultságom van"

De nincsen mert a férjem nevén van.

így utaltathatom oda?

van jogosultságom/társszámla tulajdonos vagyok de az a deviza számlája felett van.


2010. okt. 12. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha szerzel jogosultságot kaptok egy közös kártyát akkor lehet vagy nyitsz magadnak egy folyószámlát egy általad kedvelt banknál és arra utalják akkor lesz saját kártyád.
2010. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

értem én de nekünk nem kell 2 kártya.mert ami van az nálam van.

deviza kártyából van neki és nekem is.a férjem azt hordja magával és én nekem is ott van a sajátom.


amabból nem kell 2mert csak plusz pénz kidobás (kártya díj)

2010. okt. 12. 16:45
 3/11 A kérdező kommentje:
de azért köszi a választ!
2010. okt. 12. 16:46
 4/11 anonim ***** válasza:

van most a nullázós bank ahol ingyen van a számlavezetés...

értem amit mondasz de a te függetlenségedet is biztositja gondolom veszel a babának ezt -azt akkor jól jön hogy van saját. mindegy ahogy érzed Te tudod végülis.

2010. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom lehet-e oda utaltatni, de a papiron levö kerdesböl, ugy gondolom hogy nem (ez teged ved valahol) De ha a deviza szamlajahoz van jogosultsagod, akkor ugyanugy a belföldi szamlahoz is elintezhetitek. Es a külön kartya se kötelezö, csak adjak automatikusan! Szolni kell mar az elejen, mert azaz elsö hogy lehuznak! :-(
2010. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet.Nekünk is úgy van,h az Ő számlájára kértem.
2010. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem lehet, gyakorlatilag 1,5évig mi is ezt tettük.

Annyit kell tennetek, hogy bementek a bankba és kéritek, hogy te is tulajdonos lehetsz. Ha nem kértek + kártyát akkor azt is elmondod. Nekünk nem kellett fizetni érte.

Ettől függetlenül a papírra ráírhatod a számlaszámot, nem néznek utánna h kinek a nevén van.

2010. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is így akartuk a családit,de csak akkor lehetett volna,ha jogosultságom van nekem is a kártyahasználatban.Hiába a férjem,csak így lehetett volna.Így mi postán kapjuk.De a gyedet a számlára utalja a munkahelyem.
2010. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tegnapi 19.17-es vagyok.Én beírtam a számlaszámot,még az igénylőlapra,és kész.Senki nem kérdezte,h ez kinek a mije:D
2010. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

11.07:beírom a férjem számát ahogy te is tetted.

de ha mondjuk kiderül hogy az nem az enyém akkor mi van?

2010. okt. 13. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!