Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tesz-veszről hogyan tudok...

Tesz-veszről hogyan tudok baba holmikat venni, ott is át kell utaltatni 100 forintot, mint a vateránál, ha hirdetést adok fel?

Figyelt kérdés
Még nem regisztráltam,de gondolkozok rajta,megéri?Hogyan tudok vásárolni és eladni?Ugyanúgy működik,mint a vatera?Lenne néhány dolog,amin túl szeretnék adni és mivel jön a baba,így vásárolni is szeretnék néhány dolgot pl.babakocsit.
2009. szept. 4. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A tesz-vesz-en eladás után kell fizetni valamennyit.
2009. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. szept. 4. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt nem kell 100 ftot utalni.

hasonló, de vannak eltérések.

Olvad el az oldalon, minden szépen le van írva .

Venni ugyanúgy tudsz, licitálsz, fizetsz és jön a csomi.

Ha eladni akarsz, eladsz, az 1ftos minimál ár nélküli aukció ingyen van, ha 5000ft alatt hirdetsz azért 5 ftot kell fizetni, ha 10.000 ftért hirdetesz 10 ftot kel fizetni és így tovább...

Érdemes, veszteni nem lehet vele. Én is mindent ott vettem a kicsinek, és nekem is sok aukcióm van fent.

2009. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ilyen részletesen leírtad:)

Szerintem regisztrálok és majd meglátom,mit sikerül vennem és eladnom.

További szép napot!

2009. szept. 4. 18:18
 5/7 anonim válasza:
Igen, át kell utaldd a 100ft-ot, én ma utaltam. Sok sikert!
2010. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sajnos nem tudok írni Neked privátot. Milyen babakocsit és még miket szeretnél? Segíthetnék? Kérlek írj privátot! Köszike
2010. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi,hogy írtál!Ez már egy nagyon régi kérdésem.Azóta van már mindenünk és 6 hónapos a babám,aki kislány lett.

Azért köszi!

2010. nov. 19. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!