Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves kortól hagynátok...

Hány éves kortól hagynátok egyedül a gyereketeket 50 centis medencében a strandon?

Figyelt kérdés

Jelenleg több 4-6 éves gyerek is úszkàl bent, úgy, hogy a szüleik a másik medencében hűsölnek.

A gyerekek egymást nyomják le a víz alá, a gyerekemet meg másik kicsiket matraccal üldözik és ütik el. Én simán rájuk szólok, de ha valamelyik nem bír felkelni vagy elkezd fúldokolni, azt is majd tőlem várják el, hogy mentsem? Nyilván megtenném, de nekem eszem ágában sem lenne ilyen kis gyereket egyedül hagyni a vízben...


2023. jún. 23. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ilyenek úgy vannak vele, hogy majd valaki úgyis figyel. És az a bosszantó hogy amíg te aggódhatsz más gyerekéért is ő vígan elvan. Valahogy ott egyensúlyozza a sors hogy a medencés balesetek elszenvedői nem a felelősségteljes szülők gyerekei. Csak az a szomorú hogy a gyerek nem tehet róla hogy a szülei szarnak rá.
2023. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itthon 75 cm a víz a medencében. Ami valljuk be,nem egy mély medence. A kislanyom 8,5 éves, de nem hagytam kint, ott ültem az árnyékba,szemmel tartottam.

Nekem mumus a medence,strand,víz.😅 Gyerekek imádják, sokat járunk! Itthon is ha tehetnék reggeltől estig a vízben lennének, de nekem mumus. Hamar megvan a baj! Akár ilyen kicsi vízben is, főleg ha egymást nyomkodják le..😒

2023. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha nem hagyom egyedül a strandon.
2023. jún. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Én 8-10 évesen már tuti egyedül voltam a gyerekmedencében.

Volt úszómester külön arra a medencére, aki folyamatosan figyelt, ez a feladata.

Nyilván arra nem, hogy ne bántsa az egyik gyerek a másikat, de arra igen, hogy mindenki mindent rendeltetésszerű használjon és senki se fulladjon meg.

2023. jún. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32
2023. jún. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!