Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik egyedül nevelitek a...

Akik egyedül nevelitek a gyereketeket? Mennyire nehéz? A szülés után romlott el a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve hogy szültem és a kapcsolatunk a párommal azóta nyüglődik. Sokszor mondom hogy elfogom hagyni, erre ő, hogy hát akkor mehetek a híd alá. Igaza van végülis, nincs hova mennem a gyerekemmel...

Na de csak megoldanám valahogy...

Mesélnétek hasonló történeteket? Hátha erőt tudok meríteni


2019. aug. 4. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Ne azt mondogasd, hogy elhagyod, hanem tegyél a házasságodért. Egy kapcsolat nem “elromlik”, hanem nem foglalkoztok vele.
2019. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az lehet de ami már egyszer sz@r es nem vagyok boldog nem fogok benne maradni, nem szeretném hogy a fiam így nőjön fel, hogy ezt látja a szeretetről...

Nem vagyunk házasok amúgy szerencsere.

A kérdés nem ez volt

2019. aug. 4. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Szülés előtt romlott meg mikor ő meggondolta magát 5 év kapcsolat,tervezett baba után. Szüléskor már nem voltunk együtt, azóta sem.4 hetes a kisfiam, ő rá sem bagózik. Mindent egyedül vettem meg,felkészültem arra,hogy egyedül fogom nevelni.Nem könnyű,nagyon nem.De bármit megtennék és meg is fogok,hogy a fiam semmiben ne érezzen hiányt.
2019. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

Meg kell teremteni azt a helyzetet, hogy le tudj lépni! El kell tervezni, 1 év múlva lépsz! Mindenban x ezer forintot, legalább a gyest meg a családot félre kell tenni, amiről nem tud, hogy legyen tartalékod! Hová tudsz menni lakni? Szülők, ahol nem kell albérletet fizetni! Önéletrajzot írni, állás lehetőségeket figyelni, hogy ha elköltözöl, addigra legyen munkád, a szüleid lakásához közel, képben legyél, hová van esélyed menni dolgozni! Gyereket most beíratni bölcsibe, hogy felvegyék jövőre! Megfudakolni a családsegítőnél, ha elhagyod a párod, mennyi gyerektartást tudsz kérni, hogyan van a menete!

Fel kell készülni, s akkor megtudod oldani egyedül is a dolgokat!

2019. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!