Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet mondani a "mikor...

Mit lehet mondani a "mikor jön már a baba" kérdéskörre, ha mi nem tervezünk gyereket?

Figyelt kérdés

Régen is mondtam, hogy én nem tudom magam anyának elképzelni, most is, hogy nincs tervben, sem most, sem később. Ennek ellenére visszatérő téma ez folyamatosan...

Vagy azzal, hogy hát a párom már nem fiatal, jobb lenne minél előbb, legalább az elsőt megszülni. Vagy mondják, hogy ők azt hitték, azért kell olyan hamar esküvőt tartani, mert úton van a baba és már túl vagyunk az első házassági évfordulón is, de még mindig ketten...


Igen, és ez nekünk tökéletes.

Én túl önző vagyok anyának, férjem az 48 éves, hová akarjon gyereket?

De valahogy a család is ezzel nyaggat, régi ismerősök is, ha éppen összefutunk és látják az ujjamon a gyűrűt... Komolyan, mintha a méhem valami közkincs lenne.


2023. jún. 23. 20:54
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Tudom, nagyon idegesítő kérdés. Mi mar elmondtuk tobbszor is, hogy meg varunk egy par evet, friss hazasok vagyunk, lakasvasarlas is megvolt, most szeretnenk kicsit felre tenni és majd csak azutan. És mégis havonta megkerdezik a csaladban, hogy miert nincs meg baba. A "nincs e uton meg a gyerek", " csak nem jon össze egy utód?" és a kedvencem "azèrt jo lenne 30 eves kor elott vallalni, utána mar nem lesz türelmetek" folyamatosan elhangzik csaladlatogatasnal.
2023. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Győzködés? És mondd, mi tart vissza, hogy ne küldd el az ilyeneket a pics...ba, ahová valók?
2023. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!