Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vagyunk ilyen rosszindul...

Miért vagyunk ilyen rosszindulatú Anyukák?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok,de annyira kiakadtam!Azért lenézni valakit mert esetleg jobb ruhát hord a gyereke?Nem panaszkodom,szerencsére nem élünk rosszul... Nem mondom,hogy mindenünk megvan,de elvagyunk,vannak nálunk bőven jobban élők is... De én nem nézem le se a nálunk jobban élőket,akinek márkásabb ruhái vannak,se a nehezebb helyzetben élőket,aki esetleg turkálóból öltözködik.Igazából ez fel sem tűnt addig,hogy valakiket ilyenek zavarnak és ezzel foglalkoznak,hogy másnak a gyereke milyen ruhát hord,amíg ezt nem olvastam itt.Komolyan Anyukák,már ilyenen is rosszindulatoskodni kell?
2010. okt. 12. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz az ilyesmivel, tenyleg nem eri meg. A nok mar csak ilyenek (mondom ezt ugy, hogy en is nobol vagyok). Alapban bennunk van egy rosszindulat, elvileg a rivalizalas miatt, de Anyava valas utan ez meg jobban elojo, mert eleve hatarozottabbak is leszunk, miutan anyukak leszunk. Raadasul szerintem sokan vannak, akiknek enyhe kisebbsegi komplexusuk lesz szules utan az otthon toltott evek alatt, nem feltetlenul a testi valtozasok miatt, hanem az agyi tompulas, kisebb-nagyobb anyagi zur, kapcsolat romlasa, baratok elvalasa, stb miatt.

Es szerintem sok olyan ember van, aki a sajat problemajat ugy probalja alcazni, hogy masokat mutat be problemas esetkent.

Hidd el, nem a ruhaval van gond. Ha te nem harsogod, hogy milyen a gyerek ruhaja, akkor nem ez a gond.

Ha nem a ruha miatt szoltak volna be, akkor talaltak volna mashol hibat, akart azt, hogy hogyan fogja a gyereked a kanalat, vagy hogyan szolsz hozza, vagy mikor mostok kezet, mivel eteted, lehetne meg sorolni.

2010. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Aki ilyesmi miatt néz le egy másik anyukát (gyereket) ott az IQ szinttel nem stimmel valami. Az ilyenekkel sosem foglalkoztam. Ha lehet, elkerülöm őket, ha itt futok beléjük, válaszra sem méltatom őket.
2010. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Mert minden nő a legjobbat akarja a gyerekének és nagyon fájó dolog látni,hogy ez nem mindig teljesülhet!Van,hogy akármit is tesz az anyuka,nem megy a legjobb dolog mindenből!És tádááámmm van akinek meg csak a kisujját kell mozdítani!Az egyik döglődik,a másik vígan hempereg a halálos ágy mellett!Van ez így....nagyon szomorú!

Engem sosem érdekelt,hogy kinek mennyi pénze van és mire telik neki,amíg nem kezdtem el dolgozni,lakást fenntartani,tervezgetni a jövőmet!Ekkor jöttem rá,hogy nekem sosem adatik meg az,ami mának az ölébe hullik!Ordíthatok-visíthatok ahogyan csak akarok...nekem sosem lesz saját házam,csupa márkás ruhám tb. stb.!Az ilyenhez születni kell!

Én bevallom,hogy sokszor vagyok irigy az ilyenekre...na és????Én már ez sem lehetek vagy mi?(ez költői kérdés volt!! :D) Fáj nagyon,hogy másnak minden simán megy...én meg mindenért csak szenvedek és bárhogyan is igyekszem,az álmaim nem válnak valóra,mert ilyen családba,ilyen környékre,ilyen anyagi és társadalmi helyzetbe születtem!Ráadásul én marha nem választottam gazdag férjet,mert inkább szeretek,mintsem elviseljek!

2010. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézem le, ha valakinek nem telik olyan MÁRKÁS és ÚJ ruhákra vagy bármire és nem vagyok irigy, ha valakinek jobban mennek a dolgok!

Mi a közép mezőnyben vagyunk se nem gazdagok, de se nem szegények....a lányomnak mindent megveszünk amit csak kell, legyen az étel, vagy ruha. A legtöbb ruhája új, de van közte turis és örökölt is! De a turis ruhák jobban bírják a strapát, nem mennek olyan hamar szét, nem kopnak, nem nyúlnak, mint a legtöbb új ruha! Pedig, míg be nem mentem egy jó turiba, meg sem fordul a fejemben, hogy én olyan ruhát vegyek a lányomnak.

2010. okt. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is intelligencia probléma, ha valaki emiatt megszól valakit.

Viszont imádok turkálóba járni, sajnos ritkán van lehetőségem, de pl. a turiban mindig találok különleges ruhát a fiamnak. Tojok rá, hogy ki mit gondol, hiszen van neki horror árú C&A-s ruhája is, de a turisak még sosem jöttek szembe az utcán, különlegesek, szépek:)

Ha valaki emiatt beszól, nyugodtan tehet egy szívességet:)))

2010. okt. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, engem se érdekel ki mibe járatja a gyerekét, milyen játékai vannak stb. volt hogy megkérdeztem egy anyukát mert annyira cuki ruci volt a kislányon, hogy hol vette, persze turi:) én is többnyire használtan veszek neki ruhát, van hogy next cuccokat találok 200 Ft-okért, ami újonnan több ezer, ki kell fogni. Aki nem ismer, ilyen alapon nekem is beszólhatna:) nem szabad irigynek lenni, engem így neveltek, örülni kell annak ami van, ha más nem az egészségnek, az legyen meg mindig!!
2010. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!