Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pepcos pelenkát? Mi a vélemény...

Pepcos pelenkát? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Valaki vett már? Kinek melyik olcsóbb pelus vált be?

2023. júl. 5. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig számolgatni kellet a pisis pelust és nem szerettem kezdő anyukaként(mikor kicsi volt), hogy azon nincs elszíneződő csík hogy mennyit pisilt (pepcos)

Amúgy most pl dm eset használunk teljesen meg vagyok vele elégedve.

2023. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dm saját márkás az szuper, egész éjszakákat kibírt mindig is :)
2023. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Négyes méretig a Lidl féle Lupilut használtam. Ott észleltem, hogy derékban nem az én kisfiam alkatára idomul. Most vettünk pennyst, aminek szélesebb a zárórésze, sokkal könnyebben adom rá. Olvastam valahol, hogy jobban kibírja az éjszakát, hát tényleg! Kisfiam jól alszik, és ha felkel enni, egyből cicit kér, ordítana, ha előbb pelust cserélnék, cicin meg bealszik, így általában marad rajta a pelus reggelig/hajnalig. A lidlös nem mindig bírta el a sok pisit.
2023. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én tegnap láttam meg a pepcoba, nem is tudtam hogy van pelus is ott. Nekem a libero nem tetszett nagyon érezni lehetett már a pisit is. Most pampers activ baby van de vettünk egyet tegnap mert elfogyott így nyaralás alatt amit magunkkal hoztunk. Anyaga puha, nedvességet jól szívja nem ázik át. Egész éjszaka 1 pelus volt rajta. Azon kívül hogy nincs rajta az elszíneződéses csík szerintem nagyon jó. Ha valaki nagyon olcsó pelust keres én ajánlom. Egy próbát megér.
2023. júl. 5. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Pont annyit ér amennyi. Én nem ajánlom.

2x vettem 2-2 csomagot, első alkalommal kipróbálni, második alkalommal muszájból mert csak ott volt mérete épp a lányomnak és gyors kellett.


Első alkalommal csak pár db volt hibás.

Második alkalommal eldobhattam volna kapásból a felét mindkét csomagnak.

2023. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szörnyű volt. Ár érték arányban a dm/rossmann saját márkás pelenkák olcsók és teljesen jók, én inkább azt ajánlanám.
2023. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy darab sem volt a csomagban aminél nem lett baleset. Soha többé .


DM saját márkás sokáig ugyanez, de most megint megpróbáltam és most jól működik, nem tudom mi változott 🤷


A kedvenc nekem a Lidls és az aldis, illetve a rossmanosat is szeretem.

2023. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én anno Tescosat vettem....az volt a legjobb.
2023. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!