Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Frissen szült anyukának ajándék?

Frissen szült anyukának ajándék?

Figyelt kérdés

Babalátogatóba megyünk,közeli családtag(sógornőm).

Anyukának milyen ajéndékot érdemes vinni?

Csokin,virágon kívül?Frissen szült anyukák ti minek örültetek volna?

Köszönöm



2023. júl. 8. 14:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Én mondjuk se a csokinak, se a virágnak.
2023. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen,ezért is írtam,hogy azon kívül,mert azt nem akarok vinni
2023. júl. 8. 14:43
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Énmeg örültem a virágnak,mert az nekem szólt.De kaptam ajándékutalványt is.
2023. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Én annak örültem volna ha valaki átveszi a babát kicsit, és alhatok, vagy rendet rak amíg rajtam alszik a gyerek, és csinál nekem egy kávét, meg esetleg egy kis házi sütinek. Első 3 hónap nekem pokoli nehéz volt, a babám vagy bőgött vagy rajtam aludt. Azóta már nagyfiú és kijelenthetem hogy az első hetek voltak a legrosszabbak eddig.


Szóval nekem a vendéglátás lett volna az utolsó a listámon ami kell, de ha meghívtak hogy menj, akkor nekik lehet buddhább baba jutott, és más esne jól mint nekem aki úgy nézett ki mint egy buszbaleset túlélője.

2023. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Én házi sütinek, tortának örülnék.
2023. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Kaja. Viccen kívül. Valami főtt étel amit szeret. Esetleg sütemény.
2023. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Én is a főtt kajára szavazok. Nyilván előtte meg kell tudni, mit szeret, de ha közeli családtag, akkor nem kéne, hogy ez gondot okozzon.

Ha ez bármiért nem megvalósítható/mégsem örülne neki, és nem tudok semmi konkrétat, amire vágyna, akkor én valami olyan ajándékutalványt adnék, amit tuti fel tud használni, és vagy abból, vagy az így megspórolt pénzből vesz maguknak azt, amit akar. Hasznosabb, mint a hatszázadik ugyanaz. Én minden olyan esetben ezeknek szoktam örülni, amikor a másik nem ismer annyira, hogy személyre szóló ajándékot adjon.

De azért futnék egy kört a férjnél, hátha tud okosat mondani.

2023. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%

Ha a sógornőd, akkor elvileg ismered annyira, hogy tudod, mit szeret. Ha nem, akkor a férjét kérdezd meg. Nálam se a virág, se a csoki, se a 3. valaszado vágyai nem lettek volna sikeresek, ételt se szeretem ha valaki hoz es a hazisutit se eszem meg.

Ajandekutalvany max a felsoroltak közül, bár az meg kimondottan "fogalmam sincs minek örülne, nem is fárasztom magam, hogy utána járjak, itt egy kartya" megoldás....

2023. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Ja, a lényeg lemaradt: örültem volna egy jó könyvnek, üres fotó albumnak, csészének, mert azt gyűjtök
2023. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Főtt kaja ahogy mar irták.

Eletmento lett volna ha valaki azt hoz nekem.

2023. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!