Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Frissen szült anyukának ajándék?

Frissen szült anyukának ajándék?

Figyelt kérdés

Babalátogatóba megyünk,közeli családtag(sógornőm).

Anyukának milyen ajéndékot érdemes vinni?

Csokin,virágon kívül?Frissen szült anyukák ti minek örültetek volna?

Köszönöm



2023. júl. 8. 14:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
12%
Minek ajándék ?
2023. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

11 mert ha babanezobe megy valaki akkor a szuloknek is illik valami apróságot vinni, nem csak a babanak.

En viragot es bonbont kapta m,ferjem pedig vagy egy üveg bort,vagy palinkat

2023. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg kérdezd meg mert én pl a kajának baromira nem örültem volna.

Nekem semmi bajom nem volt a szülések után, mindkét gyerek még eszik alszik baba volt így simán megfőztem már másnap is mikor hazamentünk a kórházból.

Pláne hogy nem is nagyon szeretem más főztjét.

2023. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Én kaptam bon-bont, gyümölcsöket, meg Karamalz italt. Örültem ezeknek.
2023. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Egy adag finom főtt kaja, rágcsálnivaló, édesség, gyümölcs, magazin, én kaptam egy barátnőmtől általa összeállított “házi spa” csomagot, drogériás arcmaszkokkal, finom tusfürdővel, hajpakolással.
2023. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 babyboom567 ***** válasza:
39%

Mondjuk hozzánk alapjáraton virágot senki sem hoz be semmikor, mert allergiás vagyok,a vágott virágot gyülölöm a lakásban, az a rétre/virágoskertbe/temetőbe való.

Én elsősorban annak örültem volna ha nem jön senki,de ugye ez nem kivitelezhető.Ételnek/csokinak/utalványnak/könyvnek örültem volna.

2023. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%

Én simán tudtam főzni már aznap, hogy hazaértünk. Nálam a főttkaja pl nem lett volna nyerő.

Sütit nem eszem.

Az megintcsak milyen, hogy vigyázzon a gyerekre, míg én alszok 😅

Jön valaki hozzám vendégségbe, de en a kezébe nyomom a gyereket azt elvonulok aludni 😂

Virág... nálam pl 1 hetet nem bír ki, kinyírom


Én biza az ajándékutalványnak örültem, azt 1 embertől kaptam.

Abból vettem magamnak amit akartam.

2023. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%
Én egy szép díszcsomagos tusfürdőszettet vittem egy drága helyről, nem tom hogy írják valami l’ocococo, én csak így hívom, nagyon ízléses volt szerintem ahogy becsomagolták, nekem bejött volna ha ilyet kapok, de sajnos nekem nem hozott senki kb semmit. Apukának meg a kedvenc kávéját. A babának meg pelust, de mondjuk azt is érdemes megkérdezni hányast használnak, mert nekem sikerül kicsit venni.
2023. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Fott kaja, csoki, viragot en se szeretwm annyira de szep gesztus. Plusz penelka, popsitorlo.
2023. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Utalvány. Tény, hogy megúszós, de legalább azt vesz, amit szeretne, vagy ami kell, és még nincs.
2023. júl. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!