Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Frissen szült anyukának ajándék?

Frissen szült anyukának ajándék?

Figyelt kérdés

Babalátogatóba megyünk,közeli családtag(sógornőm).

Anyukának milyen ajéndékot érdemes vinni?

Csokin,virágon kívül?Frissen szült anyukák ti minek örültetek volna?

Köszönöm



2023. júl. 8. 14:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg a sógornőt hogy mit kér.

Ha már mindenki azt írja ide, hogy ő minek örülne, leírom én is mert úgy tűnik ellenpélda vagyok.. csokinak és virágnak örülnék. Meglepetés főtt kaját lehet ki is hajítanám max a férjem enné meg (ő is tud és szívesen is főz magának és nekem is, ha nekem nincs időm vagy erőm, de ha hozatunk is ételt akkor olyat ami friss és éppen jól esne). Ajándék utalvány kidobott pénz, mert tuti rám rohadna. Kozmetikai, spa cuccokat ha kell megveszem magamnak, nem szeretném ha más választana nekem terméket ami fél év mire elhasználom. Ehhez nagyon jól kellene ismerjen az illető, hogy eltalálja.

De amúgy ha megkérdik mit hozzanak akkor bármelyik kategória jó lehet.

2023. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!