Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felelőtlenség...

Szerintetek nem felelőtlenség fiatalon szülni (pl.25 éves kor alatt)? Nem teszi tönkre ezzel a fiatalságát?

Figyelt kérdés

Amikor még nem "élte ki" magát az illető (nem vad bulizásra gondolok), nincs meg a biztos anyagi háttere, esetleg nem tanult tovább és nem tudta építeni a karrierjét?

Ti mit gondoltok erről?


Előre is köszi a válaszokat!


2010. okt. 13. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
19évesen szültem meg a babámat aki most 10hónapos!Van érettségim és egy szakmunkás vizsgám!!(egyszerre lett meg). És én úgy érzem kiéltem magam!Anyagi hátterünk is meg van!!És nem a szülőkön élünk!Teljesen külön saját lakásban!(Amin nincs hitel!)És tovább is fogok tanulni de csak levelezőn mert mellette dolgozni fogok!!Én így érzem és éreztem is jónak!Nem voltam bulizós fajta 17évesen nem is vágytam bulizni mert nem találtam meg az én korosztályomban azt a szintet ami nekem megfelel!(érettebb gondolkodású vagyok az átlagnál)Soha egy percig nem bántam meg semmit!Nekem így jó!De azt sem ítélem el aki 25-30 vagy a fölött szül gyereket!!Akár hány évesen döntünk a mellett hogy babát szeretnénk és ez megvalósul az az élet legszebb ajándéka!Egy kincs és aki ezt az olykor nehéz feladatot választja és felvállalja az nem felelőtlen!:)
2010. okt. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akik később szülnek, azok sem azért szülnek feltétlenül akkor, mert ki akarják élni magukat, hanem mert akkorra ismerik meg az a megfelelő férfit. Egyébként mindenki maga érzi, hogy mikor érik meg rá, ha valaki nagyon akar gyereket 21 évesen, az nyilván nem teszi tönkre a fiatalságát. Ha meg nem tervezett a baba...az más helyzet, dehát Istenem, vállalni kell a következményeket.
2010. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia4

Én 20 évesen szültem az első gyerekem és most 26 évesen próbálkozunk a tesóval.

Nos nem érzem magam "nem"fiatalnak.Aktív vagyok sportos,jól nézek ki.És ami a legfontosabb már ANYA!! Az egyik legjobb döntésem volt fiatal anyának lenni.Akkora összhang van a gyerekem és köztem,hogy azt leírni nem lehet.Sokkal rugalmasabb vagyok és türelmesebb.Nem akarok megbántani senkit,de néha elnézem az oviban,hogy a későn szült anyukák mennyire lobbanékonyak és fásultak.Ez nem általánosítás!! Csak személyes tapasztalat.A testvér kérdést is azért nem húzzuk tovább,mert ugyanezt az idilt akarom a másik gyerekemnek is. Nem maradtam le semmiről sem.14-18-ig teljesen kiéltem magam.(de utálom ezt a szót).

És én is csatlakozom az előttem szólókhoz én is gyes alatt tanultam legtöbbet.

Szóval nem elítélem a korán szülőket-hanem inkább vállba veregetem:))

2010. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

csináljon mindenki, amit akar az életével.

én 24 évesen szültem, de már van diplomám és 7 éve együtt vagyunk a férjemmel. van lakásunk, kocsink, évekig buliztunk minden hétvégén, közben meg húztuk az igát. nem hinném, hogy kimaradtam bármiből is!

2010. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!