Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felelőtlenség egy edző részérő...

Felelőtlenség egy edző részéről a 12 éves gyereket engedi játszani, amikor 39 fokos láza van? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A fiamról van szó. Tegnap jöttek haza a három napos tornáról és látszott rajta, hogy nincs jól. Odalépett az edző és mondta, hogy már két napja magas láza van. Kérdeztem, hogy vett-e vmit be. Erre azt mondta a edzője, hogy ő akart neki lázcsillapítót adni, de a gyerek nem akarta bevenni. Kérdeztem, hogy ugye a meccsen nem játszott. Erre azt mondta, hogy de játszott, mert nem érezte magát annyira rosszul, hogy ne tudjon játszani.

Egy 12 éves gyereknél még elfogadom, hogy felelőtlen, mert még gyerek. De egy felnőttnek tudni kellene, hogy ebből akár baj is lehet.


2010. ápr. 17. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Amibe nem hal bele, attól csak erősebb lesz
2010. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyerekek elpusztíthatatlanok. Egyébként nem biztos, hogy rosszat tesz neki a mozgás. Volt már, hogy betegen jól átmozgattam magam és hamarabb meggyógyultam, mintha otthon feküdtem volna. Azért egy Kalmopyrin nem ártott volna.
2010. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem reagálod túl, hiszen a saját gyerekedről volt szó. Én is kurv_ra aggódtam volna, hogy a gyereknek 39-es láza van és játszik a pályán x_X... mivan ha felmegy mégnagyobbra a láza, majd a mentő viszi el?...
2010. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!