Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 vagy több, esetleg problémás...

3 vagy több, esetleg problémás gyerek mellett mit tudtok dolgozni?

Figyelt kérdés

Már rengeteg mindent megpróbáltam, de egyszerűen szinte lehetetlen akár csak egy 4 órás munkát is összeegyeztetni a gyerekekkel, mert vagy a kezdés vagy a vége nem esik megfelelő időpontra. A férjem nem tud sem reggel sem délután besegíteni a suliba vagy suliból elhozással, ráadásul ha betegek, akkor sem tud velük itthon maradni. Nektek hasonló feltételek mellett milyen munkátok van? Létezik olyan munka, ami mellett szünetekben is megoldható a gyerekfelügyelet?

Tudom, hogy nagyon extra igényeim vannak, de olyan jó lenne, ha valaki legalább azzal megnyugtatna, hogy létezik ilyen munka, csak még én nem akadtam vele össze...


2023. júl. 23. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Pedagógus
2023. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Tanár, tanító, óvónő.
2023. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%

Kerdes:"Létezik olyan munka, ami mellett szünetekben is megoldható a gyerekfelügyelet?"


Tökéletes valaszok:

1. Komment: Pedagógus

2. Komment: Tanár, tanító, óvónő.


Kevés olyan munka van ezeken kívül, aminél pont az iskolai és óvodai szünetek lennének megoldhatoak

2023. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
A felsoroltakhoz szakirányú végzettség szükséges.
2023. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Miért van lepontozva az első kettő? Tökéletesen igazuk van. Anyósom felsőtagozatos tanár volt. A saját szájával mondta nekem, hogy azért is esett végül a tanári pályára a választása, mert a jövőbeni gyerekeit így tudta intézni.


Egyébként meg háztartásbeliség, vagy valamilyen rugalmas munkakör, vállalkozás. Csak ezeket általában nem már 3+ gyerek mellett tanulják vagy építik ki, hanem előtte vagy közben.

2023. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Viszont a tanár nem igazán tud otthon maradni, ha beteg a gyereke.
2023. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
Annyira tud otthon maradni táppénzen, mint bárki más.
2023. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Csak nem szokott, mert nincs, aki helyettesítse.
2023. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Tanári pályával csak az iskolai szünetek megoldottak, a folyamatos betegeskedés nem.

Úgy általában is sokkal jobban "megéri" valami minimum hibrid meló (home office + jelenléti). A legtöbb multinál minden munkakör ilyen: ssc, it, di...

2023. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
És? Egy csomó munkakör van, ahol ez óriási probléma, mégis otthon maradnak a gyerekkel, mert muszáj.
2023. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!