Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy anyukából az idegbetegséget, és az "állatot" hozza ki az anyaság?

Figyelt kérdés
2023. júl. 30. 09:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden anyuka idegbeteg néha.

Aki azt mondja,hogy soha az hazudik,vagy robotbol van,és Steppfortban el...

2023. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesómnak 2 gyereke van, kis korkülönbséggel. Apuka semmiben nem veszi ki a részét, a gyerekeket, a háztartást egyedül viszi és a kerttel is ő foglalkozik. De bűntudata van, hogyha nem rak le kétfogásos vacsorát az asztalra, mert a férje dolgozik, kijárna neki a főtt kaja, ő meg nem csinál semmit, csak éppen mindent ő végez, de ne panaszkodjon. Felnőtt nőknek elmondja, mit kap? Te akartál gyereket, jaaaaaj nekünk se volt könnyebb, mi még emellett a pelenkát is mostuk, nem volt időnk panaszra.


Én meg, aki most végzett a gimivel, megértem. És nem kérdőjelezem meg a gondjait, érzéseit. Pedig nem mostanában leszek anya, lehet nem is lesz gyerekem.

2023. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igazából csak kíváncsi voltam, mert nem tudom a sztori hátterét a kérdés alatt szereplő 3 anyukának, amit csatoltam.

Azt hittem, annyira rossz az anyaság. :D

2023. júl. 30. 12:25
 14/15 A kérdező kommentje:

Amúgy elég nagy baj, hogy rengeteg férfi még mindig a 20. században él azzal a hittel, hogy a nő dolga minden.


Sajnos nem lehet előre tudni semmit, minden férfi megbízhatatlan. :(

2023. júl. 30. 12:27
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
Majd megtudod ha neked is lesz! Ez nagyon összetett dolog. Az egész emberpróbáló. Lehet hogy az első pár hét babaillat és rózsaaszín köd de hidd el, ez nagyon hamar eltűnik és jön a kőkemény valóság
2023. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!