Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy anyukából az idegbetegséget, és az "állatot" hozza ki az anyaság?

Figyelt kérdés
2023. júl. 30. 09:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Mi lehet az olyan eseteknek a háttere?

Ahol egészséges gyerek van, ott ez nem igazán fordul elő, ugye?

2023. júl. 30. 09:50
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egy gyerek kb. mindenkiből előhozza alkalmanként az idegbeteget.
2023. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ennél a kérdésnél olvastam még régebben a válaszokat, és megint előjött, úgyhogy most jutott eszembe.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2023. júl. 30. 09:51
 4/15 A kérdező kommentje:

#2


Hát igen, és tudnék amúgy ilyen időszakokat sorolni. 😅

2023. júl. 30. 09:51
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

A gyerek egy tükör. Elég hamar rávilágít a hibáidra amiket eddig talán nem is tudtál. Egészséges gyereknél is.


Szerintem az fontos hogy a szülő idoben felismerje a rossz mintáit, tulajdonságait es változtasson rajta.

2023. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekkori dolgokat hoz fel a szülőség. Nekem apám agresszív volt, üvöltözött. Amikor nem aludtam rendesen, kivoltam testileg-lelkileg, akkor bennem is előhozta ezt a fáradtság. Nagyon erősen kell dolgozni, hogy ne csinaljam.
2023. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Fáradság+hormonok! Nagyon durva dolgokat tud okozni. Van akinek sok az alvás igénye, van akinek kevesebb és jobban bírja. Vagy csak mást dobott a gép és sokkal könnyebb a gyerekkel. Nem egyforma a tűrőképességünk. Van aki meg gyerek előtt is állat voltm
2023. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
A fáradtság, kimerültség okozhat ilyent. Főleg ott fordul elő, ahol nincs vagy csak nagyon kevés segítség.
2023. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Fáradság, hormonok, ki nem mondott szavak, érzések miatt. Én nem a gyerekkel kiabáltam, hanem a férjemmel, mert nem értette meg, hogy én fáradt vagyok, hogy nem békésen üldögélek egész nap, ő meg arra se veszi a fáradságot, hogy vigyázzon a rendre meg a tisztaságra. Mindig felhozta, hogy alszok délután a gyerekkel, csak éppen azt nem tette hozzá, hogy éjjel alszok 4 órát, azt is darabokban, és az tulajdonképpen nem 4 óra, hanem 1,5+1,5+1 óra.
2023. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy apuka ígérete ellenére semmiben nem segít, sem a gyerek körül, sem a háztartásban, pedig ő akarta legjobban a gyereket. Hát ő dolgozik, nehogy már elvárjam, hogy otthon is segítsen akármiben is, hát ezt meg hogy képzelem.
2023. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!