Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit sportoltok,...

Anyukák! Mit sportoltok, edzetek a gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Heti hányszor, és hány órát?

Ki vigyáz addig a gyerekre?


2023. aug. 8. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Semmit 😅

Se erőm, se időm rá.

2023. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Semmit, nincs energiám erre. Bár előtte sem sportoltam semmit, sanszos, hogy eztán sem fogok.
2023. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Egész nap. Futok a gyerek után.
2023. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Kb 9hónapos korától jártam heti 2x1órára fitnessre egy évig. Addig férjem volt itthon. Kis faluvan lakunk, így a távolság nem okozott időben problémát. Aztán megváltozott a munkarendje és otthagytam. Azóta semmit, nem is nagyon tudnék..
2023. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hetente 1-szet járok gerinctréningre este 6-tól 7-ig, addig az férjem tologatja. Vagy itthon marad vele.


Illetve hetente 2-3 este elmegyek kocogni 15-25 percet. Most kezdek visszatérni a mozgalmasabb sportokhoz. Addig is az apukája vigyáz rá.


6 hónapos a baba.

2023. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

A nagyobb lányom 6 hónapos kora környékén futni jártam, nagyjából másfél hónapig, utána belerúgtam a kanapé lábába véletlenül és eltörtem a lábujjamat. Mire az meggyógyult, teherbe estem a kicsivel, és addigra a nagy is annyira mozgékony lett, hogy az már egy versenysport, hogy utolérjem, főleg terhesen, nagy pocakkal volt ez olimpiára való teljesítmény :D

Most már 2 gyerek van, 3 éves a nagy, 9 hónapos a kicsi, most kezdek annyira magamhoz térni, hogy egyáltalán eszembe jusson a sport gondolata. Pilates, youtube-ról, egyelőre. Ha kicsit még jobban összeszedem magam, akkor valami csoportedzésre szeretnék eljárni, már csak a szociális kapcsolatok kedvéért is :D

Addig apuka lenne befogva.

2023. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmanként netről videóra tornázok. Csak nehéz olyat találni, amit az időközben szétment térdemmel tudok csinálni, de kellőképpen meg is dolgoztasson, mert előtte meg rendesen sportoltam, és az erőnlétem többet igényelne, mint a netes térdkímélő tornák... Úgyhogy csak amikor találok valami jófajtát - amit meg egy idő után megunok, és éppen a gyerekek mellett is meg tudom csinálni. Max 40 perceseket hagynak nekem.
2023. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Katica997 ***** válasza:
73%
heti háromszor járok fittnessre, addig apával van :)
2023. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Elso gyerkoccel kb 6 hónapos koratol amig birt a babakocsiban aludni, futottam. Egyébként lehetetlen lett volna 1 orat benne ultetni, onnantol h maszott. Csak alvas alatt. Miutan ez sem mukodott mar, akkor mentem mikor ferjem elment vele anyoshoz heti 2-3x 1 orat. Masodik gyerkoc utan eselyem sem volt eljarni futni eddig, lassan 2 eves. Kb 9 hónapos koratol tornazom itthon. Mellettuk. Kitchen fittnessnek hivom🤣 amig rotyog a kaja, vagy szepen ebedelnek es en hamarabb kesz vagyok, ha epp nem olik egymast es van egy lukas 5 percem akkor tornazom olyanokat amihez semmi nem kell. Mondjuk kavargatas kozben emelgetem a labam, guggolok. 2 mondoka kozben a felallon labazok. Falhoz tamaszkodva karozok.. altalaban orankent elszorva 10 percel mindig vannak. Azert szeretem igy, mert semmivel ne kell osszehangolni.. le sem izzadok kb benne. Igy fogytam 10 kgt. Most egy ideje nem megy mert utaztunk erre arra, es nehez visszaallni😅
2023. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Napi 20-30 perc futópad itthon.

5 hónapos csajszim addig alszik vagy játszik a szőnyegén ami ott van tőlem pár lépésre.

A nagytesó pedig elfoglalja magát addig de van hogy még ő is alszik, ha reggel futok.

2023. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!