Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit sportoltok,...

Anyukák! Mit sportoltok, edzetek a gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Heti hányszor, és hány órát?

Ki vigyáz addig a gyerekre?


2023. aug. 8. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokat gyaloglok és biciklizek, meg itthon jógázok. Általában altatás után, apja itthon van vele.
2023. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon tornázok max napi fél órát , 5x 1 héten. Valtogatom az edzés típusokat, szoktam súlyzós/resistance band, saját testsúlyos, hiit, kardió, jóga, és gyógytorna gyakorlatokat is, de van nap amikor nincs erőm akkor csak egy 10 perces nyújtást csinálok. Nekem azért "muszáj" mert nagyon hatfajos vagyok, ha nem mozgatom át magam rendszeresen azt megerzem és nem jó. De fel óránal többre egyszerűen nincs erőm egy nap.
2023. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Úszni járok, mióta a kisebbik megszületett (na jó, 2 hónapos kora óta), előtte gyerekként úsztam sokáig, de aztán sok évig egyáltalán nem. Hét éve heti minimum kétszer úszok, vigyázni már csak a kisebbikre kell, ilyenkor vagy az apjával, vagy szitterrel van.


Túrázni járok meg, de az kevésbé rendszeres.

2023. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2x crossfitre járok. Addig természetesen az apjával van, vagy ha úgy jön ki a lépés, és tudok menni előbb, bölcsiben. Apja meg futni jár, általában reggel/hajnalban.
2023. aug. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
3 éves. 1-2 éves korában futni jártam (főleg reggelente, munka előtt), de szétment a térdem és már nem futhatok. Most (térdműtét utáni) gyógytornára járok, ami így 25 alkalom után sokkal inkább hasonlít egy edzésre, úszom, gyalogolok/túrázom, illetve az 8fit alkalmazással tornázom itthon. Összesen heti 4-5 alkalommal.
2023. aug. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!