Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy a...

Mi lehet az oka, hogy a youtuber anyukák zöme túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Talán kettőt láttam, akik még mindig vékonyak, csinosak, a többiek keményen túlsúlyosak. Pedig a videóik alapján nem szenvednek pénzhiányban, dolgozni sem járnak, a gyerekek sincsenek otthon, mégis igényteleneknek tűnnek?
2023. aug. 8. 23:28
1 2
 1/17 Justinianus ***** válasza:
96%

"nem szenvednek pénzhiányban"

Hát ez az. Én is reméltem, hogy annyira felmennek az élelmiszerárak,

hogy lefogyok, de annyira nem mentek fel. :)

2023. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Mi az, hogy "igényteleneknek tűnnek"?

Honnan a f*szból tudod, hogy nem zavarja, és próbál tenni ellene?

Tudod nem mindenkinek megy egyszerűen ez a dolog...

Mondom ezt 50 kilósan, mégis szorult belém annyi empátia, hogy nem igénytelenezek úton-útfélen mindenkit...

Tipikus nők, meg sem lepődöm.

2023. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Tipikus női sajátosság mások külsejét fikázni ész nélkül, illetve ez az alpári megnyilvánulás is az.

Már az óvodás gyereknek megtanítják, hogy akinek nem inge...

Az, hogy nálad ez ennyire betalált, nem véletlen.

Úgy látom, minden sztereotípiának meg is felelsz.

2023. aug. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Gondolom vannak sokan, akik olyan betegséggel küzdenek, hogy nagyon nehéz lefogyni. Sokan eszegetik a gyerek maradékát is, ez sem valami jó. Én pl. egy idő után teljesen besokalltam az otthonléttől, a sok gügyögéstől, pelenka cserétől stb... Akkor visszamentem dolgozni. De vannak, akik maradnak otthon úgy is, hogy nem érzik már jól magukat ebben a szerepben (különböző okokból) és a depitől pótcselekvésként nasizgatnak és híznak. Biztos ezer oka van.
2023. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"nem szenvednek pénzhiányban, dolgozni sem járnak" ennyi van, akinek pont elég a hízásra. Tesóm is otthonülő munkára váltott, van elég pénze, de fel nem áll a gép mellől, amin dolgozik, pont ezért hízott meg. (Nincs gyereke)

Egyébként azt azért nem venném egy kalap alá, hogy dagi=igénytelen. Ez 2 külön dolog. Ha igénytelen is, az már más tészta.

Lehet fogyási nehézsége is. Nem mindenkinek megy úgy, hogy kevesebbet eszik kicsivel, és már olvad is a zsír. Lehet, hogy deoressziós, általában a netes csatornákon visszaigazolásokért videókat gyártó embereknél ténylegesen fennáll, mégha nem is látod. Stb stb. Sok ok lehet.

2023. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Én sem szenvedek pénzhiányban, mégis "igénytelen" vagyok, mert van rajtam 20 kg felesleg. Hashimoto pajzsmirigygyulladással, pajzsmirigy alulműködéssel, pco-val és inzulinrezisztenciával.

Van még kérdésed?


Ha neked nincs, nekem lenne: miért kell ilyen igénytelenül ostobának lenned?

2023. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Azt azért ne felejtsük el, hogy ezek a nők kb a székletük színét is nyilvánosságra hozzák, tehát ha betegség lenne mögötte, megosztanák azt is mindenkivel...
2023. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%

Hashimoto pajzsmirigygyulladással, pajzsmirigy alulműködéssel, pco-val és inzulinrezisztenciával 56 kiló vagyok.


Ezek a betegségek nem okoznak túlsúlyt, legtöbbször pont fordítva a túlsúly okozza őket, csak könnyű kifogás.

2023. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Kamu 8as. Egyik betegseged sincs nem a kiloid miatt hanem emiatt: "pont fordítva a túlsúly okozza őket, csak könnyű kifogás."
2023. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha egy túlsúlyos mondja, hogy betegségek miatt nem tud lefogyni biztos igazat mond, ha egy vékony embernek vannak olyan beeegségei, amik általában túlsúlyosakra jellemző biztos kamuzik...


3 évig küzdöttem azért hogy terhes legyek, évekig diétáztam, kerestem a különböző edzésformákat, orvosról orvosra jártam, természetesen csakis kamuból...

2023. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!