Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Manapság miért ad mindenki...

Manapság miért ad mindenki ilyen nevet a gyereknek?

Figyelt kérdés
Szinte már minden kisfiú Noel, Noé meg Nolen. Szerintem tök gáz, olyan mint Kevin meg Brájen. Teljesen normális, nem cigány emberek is így nevezik a gyereket, szerintem annyira gáz. Mit gondoltok?

2023. aug. 10. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Noel és Kevin kisgyerek ismerősöm van szín magyar. Nem cigánynevek. De ha azok lennének sem lenne szégyen magyar gyereknek ilyent adni.

Amúgy még a Noé Nolen névről életemben nem is hallottam.

Azért ezt adják mert nekik ez tetszik. Nehogy már a szülő a saját gyerekének ne adhasson olyant ami nekik jó mert huh de gáz. Az ő gyerekük ha Almának hívnák se lenne senkinek semmi köze hozzá.

2023. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én is erről beszélek, magyarok, pedig szerintem ezek az amerikai hangzású, filmes nevek, annyira cigányosak.
2023. aug. 10. 20:45
 3/21 anonim válasza:
81%
Ha benne van az utónévkönyvben, vagy eseti engedélyt kap egy névre, miért ne adhatná? Hadd legyen a szülő dolga! Legföljebb a gyerek később szemrehányást tesz, ha neki nem tetszik.
2023. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
A Noé mondjuk eléggé bibliai név. De amúgy senkinek semmi köze hozzá ki hogy nevezi a gyerekét. Èn egyébként ilyen nevű kisfiúkat pont nem ismerek.
2023. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy joga van-e hozzá?!? Persze hogy úgy nevezi a gyereket a szülő ahogy akarja, az én kérdésem az hogy miért ezt adják? Komolyan nem érzik gáznak? Mert szerintem az.
2023. aug. 10. 20:55
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a felsoroltak közül a Brájen gáz egyedül. A többi nem.
2023. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Senkit nem érdekel neked mi gáz. Ha gáznak éreznék nem adnák a gyereknek.
2023. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintem a gepárdmintás ruha és az óriási kerek fülbevaló is gáz, mégis sokan viselik.
2023. aug. 10. 21:19
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg az ilyen rasszista alakok gázak mégis sokan léteznek. Nem kell ránézni vagy erre figyelni.
2023. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

Miért? Kötelező mindenkinek Balázsnak vagy Dávidnak lenni? Szerintem ezek is szép nevek amúgy, félreértés ne essék…

Igen, a magyarosan leírt külföldi nevek nekem is furák, de azért nem sokszor hallok ilyeneket.


Az egyik kisfiúnk Noé, nem azért, mert trendi (egyetlen kisfiút ismerek a miénken kívül, akit így hívnak). Nekünk tetszik ez a név és a másik kisfiúnk is bibliai nevet visel, szerintem ezek szép régi nevek és ennyi. :)

2023. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!