Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mikor rázódtatok...

Anyukák, mikor rázódtatok bele igazán az anyaságba, mikor éreztétek könnyebbnek, jobbnak?

Figyelt kérdés

Inkább nem is úgy fogalmaznék, hogy könnyebbnek, mert azt mondják, mindig nehéz lesz, csak éppen máshogy.

Persze az első időszak, főleg első gyerekkel elég kimerítő, és hirtelen nehéz tud lenni.


2023. aug. 13. 19:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kb.9 hónapos volt a kisfiam, akkoriban pont jött a karácsony, és úgy éreztem, hogy na most tökéletes minden, elkezdett jobban aludni éjjel (nem jól, de jobban😅), ami nekem felért egy megváltással, a kipihent énem valahogy sokkal jobban és könnyedebben vette az akadályokat, élvezni kezdtem. Olyannyira jó lett minden 1 éves korára, hogy most 17 hónapos és januárban jön a tesója.
2023. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
1,5 évesen
2023. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
12 hónapos. Egy fokkal már könnyebb. De még mindig több emberes baba ;)
2023. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapos korában szintén ;)

Igaz nem karácsonyra esett, de én is akkor éreztem azt, hogy na most már könnyebb. Szépen beállt napirenddel, már bárhová elmertem menni vele, mert végre nem ordított egyből ha megéhezett, vagy vmi más baja volt.

Onnantól éreztem azt, hogy újra élek "értsd merek emberek közé menni, mert nem kell szabadkoznom az ordítás miatt"-engem rettenetesen frusztrált az állandó sírás.

9 hónapos volt mikor kinőtte. Akkor kezdett mászni, önállósodni stb.

2023. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az eleje volt a legegyszerűbb. 3-4 èves kora kòzt a legnehezebb.
2023. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első 8hét nagyon húzós volt. Nem aludtam szinte semmit, mert a kisfiam 0-24 cicin lógott. 🙂

3hónapos múlt, már az is könnyebbség, hogy éjszaka csak 2x kel.

2023. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az első 4-5 hónapban csak ettek aludtak. Soha nem voltam olyan kipihent mint akkor. Utána beindult a mozgásfejlődés, fogzás. A nagyobb 3 éves kora óta pavor alvó. Most 9 éves már csak alvajáró. 3 éves koráig minden estét végig aludt, most 6 éve nem aludtam át éjszakát. A kicsi 3 éves, most kezd beszélni álmában....
2023. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
10 éve várom
2023. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
8 eves, nem konnyebb, mondjuk en egyedul nevelem, 8 eve 0-24 ben.
2023. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mindig voltak ilyen 3 havonta mintha picit könnyebb lenne érzések. 3 hónaposan belerázódtam a dolgokba de akkor jött a hasfájás, utána 6 hós korára elmúlt, mikor picit már elvolt magában, tényleg csak picit...

Fokozatosan mindig picit könnyebb de vannak visszaesések.

Most lesz 1 éves, most egyre kevesebbet esik el, egyre ügyesebben megy ez is jó.

Valószínűleg az egész egy hullámvasút lesz.

2023. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!