Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Padlizsánt adhatok már a...

Padlizsánt adhatok már a 7,5hós babámnak, vagy valamilyen tökfélét? Hogyan készítsem el neki?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A padlizsán nem tökféle, hanem burgonyafélék családjába tartozik. Ettől függetlenül úgy tudom 10-11 hónapos kortól lehet adni.

Sütőtököt 6, cukkinit 7 hónapos kortól lehet adni (ha 6 hónapig csak szopizott).

Én a cukkinit majd krumplival fogom adni, vagy sütőtökkel, répával, célkával. Ezek adhatóak elvileg 6 hónapos kortól.

2010. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia. pl a főzőtököt reszeld le, főzd meg vízbe, pici kaporral, krumplival, esetleg husi is mehet bele és turmixold össze. Én szoktam így főzőtököt, patiszont, cukkinit, céklát is készíteni. Céklába persze nem kerül kapor.
2010. okt. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!