Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyire negatív, ha egy...

Ennyire negatív, ha egy kisgyereknek vörös a haja?

Figyelt kérdés
Kisfiam vöröses-szőke hajú, kék szemű, mindig mosolygós, jókedvű, gyönyörű kisfiú...elfogultság nélkül! De! Egy ismerősünk többször is mondta, hogy "de szép arcocskád van...nem baj, a hajad színe meg még változhat!" Hááát, én nagyon kiakadtam! Mi az, hogy változHAT? Miért kéne változnia??? Ti értitek? Ha már most így állnak hozzá külső jegyekhez egyesek, mire számíthat a kisfiam óvodában/iskolában?
2010. okt. 16. 12:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad foglalkozni az ilyen megjegyzésekkel.. De ha nagyobb lesz a gyerkőc biztos lesz egy-két gyerek aki piszkálja, de ez akkor is így lenne ha nem vörös lenne a haja hanem pl. szemüveges lenne. Sajnos a gyerekek mindíg találnak valamit a másikon amivel bánthatják.
2010. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Nálunk a bölcsibe a kicsik csoportjába jár egy vörös hajú kisfiú. De az az igazi vörös. Annyira aranyos, nagyon jól áll neki. :)
2010. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
statisztikák alapján 6 év alatt nem diszkriminálják egymást a gyerekek. van egy nagyon jó barátom, vörös haj- egészen világos, de határozottan vörös:)- kék szem. most 20 lesz, nagyon jóképű, van barátnője, vannak barátai. kedves, vicces, intelligens. a primitív emberek sajátja a "te vörös vagy, akkor veled nem kommunikálok" viselkedés.
2010. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát valószínü hogy piszkálni fogják.De csak azért mert nagyon ritka.Nem is tudom mikor láttam vörös hajú babát utoljára.Biztos nagyon cuki..Az Én srácomnak meg elállnak a fülei.Őt is valószínü piszkálni fogják.
2010. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen, igyekszem figyelmen kívül hagyni az ilyen megjegyzéseket, csak számomra döbbenetes, hogy felnőtt emberek milyen gonoszak tudnak lenni...így lehet belegázolni egy gyerek lelkébe!
2010. okt. 16. 12:26
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam és a kislányom is vöröshajú,de az az igazi vörösek,hatalmas kék szemekkel.Bölcsisek már,de ott a többi gyereket abszolut nem érdekli.Az ilyen megjegyzéseket,amit neked is tettek,figyelmen kivül hagyom,nem érdekelnek.
2010. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom ha egy gyereknek -felnöttnek vörös a haja.Kicsit elfogult vagyok mert nállunk a családba 3 vörös hajú is van ,mind pasik. És meg kell mondjam mindnek nagyon jól áll:)
2010. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az oviban/suliban mindenki piszkálja a másikat lásd hogyha vki dagi/szemüveges/bandzsa/vörös/vékony/ magas/alacsony/nagyothall, ezért várható, hogy nálatok a vörös hajat fogják kipécézni alapból.
2010. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Jaj nekem olyan szépek a természetes vörös hajú gyerekek!

Egyediek!

Ne foglalkozz vele, kérdezz vissza: Miért kellene változnia?

2010. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

jesszusom... mekkora bunkó az ismerősötök!!!! Ha az én gyerekemet sértegetné, már tuti nem lenne haver.... de gyűlölöm az ilyen parasztokat:S

Szerintem egy vörös hajú kiskölök a legédesebb, olyan kis különleges. Imádom az íreket és nekem mindig ők jutnak eszembe róluk.

2010. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!