Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyire negatív, ha egy...

Ennyire negatív, ha egy kisgyereknek vörös a haja?

Figyelt kérdés
Kisfiam vöröses-szőke hajú, kék szemű, mindig mosolygós, jókedvű, gyönyörű kisfiú...elfogultság nélkül! De! Egy ismerősünk többször is mondta, hogy "de szép arcocskád van...nem baj, a hajad színe meg még változhat!" Hááát, én nagyon kiakadtam! Mi az, hogy változHAT? Miért kéne változnia??? Ti értitek? Ha már most így állnak hozzá külső jegyekhez egyesek, mire számíthat a kisfiam óvodában/iskolában?
2010. okt. 16. 12:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia is vörös, és tündéri szép. Ne törődj a hülyékkel!
2010. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem kimondottan aranyosak az ilyen vöröses hajú kisgyerekek. Nekem csak a göndör (rövid) vörös haj nem tetszik, leginkább fiúkon, de amúgy szerintem nagyon szép a vörös haj.
2010. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem negatív,de ritka,ezért "kóstolgatják" Őket.Ne foglalkozz vele.Inkább már most tanítsd meg a kis fiaddal hogyan is kezelje majd a későbbiekben ezeket a dolgokat.Az én volt férjem is vörös volt(igaz,ő nem láng,hanem a rozsdavörös),ráadásul szeplős volt(ami jellemző,és persze világos volt a bőre).Én imádtam,hogy ilyen(a házasságunk sajnos így is zátonyra futott,persze nem ezért).Szóval ne foglalkozz vele,szerintem tündéri!
2010. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én személy szerint odavagyok teljesen a vöröshajú gyerkőcökért :-))) hihetetlen édesek :-) a mi családunkban senki nem vörös hajú, de a valószínűleg barna hajával is imádni fogom persze a kisfiam, sőt, már imádom :-)
2010. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ugyanezt tapasztaltam én is.

Kisfiam 8 hós és a szomszédasszony mondta h reméli szép haja lesz és nem vörös.

Vöröses szőke sötét zöld nagy szemekkel nagy szempillákkal kis pisze orral mindenki azt hiszi h kislány.Belukad az arcocskája amikor mosolyog vagy kacag.


De én is vöröses szőke vagyok és sokat csúfoltak kiskoromban h vöröske.


A férjemnek mindig is vörös nők kellettek és örül h a fia vörös.

2010. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem értem az ismerősötöket. A városban van egy vörös hajú kislány, védőnőnél, dokinál szoktunk találkozni. Ő nem is szőkés, hanem igazi vörös, és szerintem hihetetlen aranyos. Megkockáztatom hogy a legcukibb baba a városban. Persze a lányom után, aki szőke, és a szemem fénye, de ezzel gondolom minden anya így van! :D

Sok boldogságot és egészséget nektek, a hülyéket meg sz@rd le!

2010. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok! Én egyébként kifejezetten büszke vagyok rá, hogy ilyen kis különleges a kismanóm haja, mert senkinek nincs ilyen az egész családban. Nektek is jó egészséget!
2010. okt. 16. 20:08
 18/19 anonim ***** válasza:

szerintem édesek a vörös hajú gyerekek :-) Kis pumuklik :D

Ne foglalkozz a negatív megjegyzésekkel, az ismerősöd meg bunkó.

2010. okt. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a vörös gyerkőcök, én is szerettem volna. A lányom nagy fekete hajjal született, most világosbarna, a fiam meg még pocakba van, de örülnék egy vöröskének:)
2010. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!