Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni szexuális élet ?

Szülés utáni szexuális élet ?

Figyelt kérdés
Első gyermek után mennyire változott meg szexuális szokásaitok? Esetleg második gyermek után?

2023. szept. 12. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Elegge megvaltozott, kevesebbet volt :(
2023. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Gyerek előtt: amikor és ahol kedvünk tartotta. Gyerek után: amikor alszik, nem várható, hogy felébred (haha), nem vagyunk hulla fáradtak és kedvünk is van hozzá. Második gyerek után: egyelőre nagyon fáradtak vagyunk, mert 3 hónapos, de párszor azért összejött. Egyelőre heti 3 -> heti 1 -> egyelőre átlag kéthetente. Szülés után az elején nem ártott az óvatosság, néha a síkosító is jól jött. A maratoni hosszúságú eseményeknek megvan az a hátránya, hogy nagyobb valószínűséggel zavarják meg, így közepesnél hosszabbra nem vállalkoznék.
2023. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Gyerek előtt,bármikor bárhol a házban

Egy gyerek után,csendben nemhogy felébred,egymás után két menet is. 😅

Második gyerek után egy menet,csendben,nemhogy felkel a kicsi,és folyamatosan az ajtót figyelve,nemhogy a nagy bejön a szobába.🤣

2023. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Ritka mint a fehér holló, kb. havi 1-2 sikerül. :(

Minden jó, csak fáradtak vagyunk, csendben kell maradni, mire odajutnánk a teendők végére már inkább az alvást választjuk.

2023. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Három hónapja szültem a másodikat és még nem jött össze. Egyik gyerek sem alszik, nekünk pedig nincs gusztusunk elintézni valamelyik mellett közvetlenül. Hétvégén talán sort kerítünk rá az egyéves szexmentesség évfordulójára, ha emlékszünk hogy kell csinálni:-D
2023. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

Egyikőtök sem bánta meg a sok gyereket? Mármint nekem egy is sok lenne, nem hogy kettő.


Tervezett volt mindenkinek? Vagy megérte? Én nem tudom magam elképzelni sem. Ráadásul ha a szexuális életre menne..



Csak kíváncsiságból írtam.

2023. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Első elött: heti 1x, ágyban párnák közt általában este (egesz nap dolgoztunk, hullák voltunk, csak este talalkoztunk, hiába együtt laktunk.

Első gyerek után 3 hónapig semmi nem volt, addig véreztem. Utána heti 1-2, bárhol a hálón kívül (köztünk aludt a fiunk). De még mindig csak este, férjem csak akkor volt itthon.

2.gyerek után a 6hetet sem vártuk ki (5hét 4 nap 🤣🤣, aznap bólintott rá a doki). Onnan férjem egyéni vállalkozó lett, sokat dolgozott itthon. Így már nappalis volt rá idő ha a kicsi aludt, nagy elvolt.


Mi simán lenyomrunk/lenyomunk ilyen 1perc 20as meneteket is ilyen alkalmakkal, igy most a heti 2-3 megvan.

2023. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Nekunk az első gyerek utan sokkal jobb lett.

De az biztos hogy eltelt 2-3 honap az elso normalis alkalomig. Nekem utana be is allt a ciklusom, nem volt gondom, raadasul nekunk a baba is 3 hos koratol nem kelt ejjel 21-tol kb. Szoval szerencsenk volt. Most ilyen heti atlagot nem tudnek mondani, van amikor heti 3-4 is, van amikor heti 1. De jo es kiegyensulyozott a szexualis eletunk. Most varjuk a masodik babat. Bevallom jobban felek. Elsőnél a terhesseg alatt is nagyon jo volt, most ez annyira nem mondhato el. Mondjuk nekunk majdnem pont 5 év lesz koztuk. A nagy ovis, tehat biztos meg fogjuk tudni oldani, mert igazabol 1 pici lesz, de hogy mennyire leszunk faradtak, mikor talalunk magunkra, es alvas teren lesz-e olyan szerencsenk mint az elsonel, azt nyilvan nem tudom. Remelem a legjobbakat 😬

2023. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
#7 egy perc 20-ért le se tolom a bugyimat... Annak mi értelme?
2023. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#6...magyarázd már meg nekem, mert tényleg nagyon érdekel, ha marhára nem akarsz gyereket, akkor mi a 🌳szért okoskodsz itt a gyerekvállalás topicban? Minek olvasod egyáltalán? Minek szólsz hozzá olyan kérdéshez, amiben nincs érdekeltséged??? Én sem megyek pl az IT rovatba irogatni okosságokat.


De, hogy a kérdésre is válaszoljak. Picit csökkent a mennyiség és a minőség is. Próbáljuk gyorsan lezavarni, nehogy ránk nyisson a gyerek. Este meg, mire ágyba kerül a kicsi fáradtak vagyunk.

2023. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!