Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni szexuális élet ?

Szülés utáni szexuális élet ?

Figyelt kérdés
Első gyermek után mennyire változott meg szexuális szokásaitok? Esetleg második gyermek után?

2023. szept. 12. 14:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Ugye #6 milyen szépen leírtam? Ha már arra vetted a fáradtságot, hogy privát üzenetet írj, igazán válaszolhattál volna arra a kérdésre is, hogy gyerektelenként mit keresel erre?
2023. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36%

9!

Nyilván nem szó szerint annyi. De nem is fél óra.

Egy gyors orgazmusnak mi értelme? Soroljam?

Azért, mert ezt írtam, hidd el, vannak fél órás és afölötti szexek is. Csak hogy megnyugtassam a lelked.

De kinek mi. Nekem ez is bejön, férjemnek is. Különben nem csinálnánk.

Neked nem jön be, az meg kb a kutyát nem érdekli.


Azért kíváncsi lennék a lepontozásra. Ha valakinek hobb a szexuális élete, mint szülések elött, akkor azt már le is kell pontozni? Esetleg irígység?


7#

2023. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%

Egy gyermek van, 1 éves múlt. Nagyobb a kedvem, mint terhesség előtt, így gyakrabban össze is hozzuk. Gyereket letesszük 8 fele aludni, akkor még bőven van idő egymásnak esni, de ha úgy jön ki a lépés, a délutáni alvásidőt célozzuk meg.

Több gyereket nem is szeretnék, nem akarom feladni magam vagy a házasságom, örülök, hogy így kellemesen elnavigáljuk az életünket.

2023. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!