Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lett valakinek gyereke azután,...

Lett valakinek gyereke azután, hogy 33 évesen (F) még totál kilátástalannak tűnt az egész?

Figyelt kérdés
Egyedül a saját, tehermentes lakásom van meg hozzá. De semmi más. Se nő, se egzisztencia, se komolyság. Mármint, én állandósítottam magam tinédzser koromba, ugyan azt művelem, mint 18 évesen. Bulik, játék, chillezés. Csak ezt már kezdem kicsit unni, meg érzem, hogy mondjuk 60 évesen már baromira bánnám, hogy nem vállaltam gyereket soha. Meg eljutottam oda, hogy a saját boldogságomat már kicsit unom hajszolni, most már érdekesebb lenne egy új élet kivirágzását figyelemmel kísérni, ezért akarnék gyereket, csak olyan szinten kilátástalan ez az egész, hogy őszintén, elképzelni sem tudom jelenleg. Úgy értve, nem értek a nők nyelvén. Soha nem is értettem, ezért nem is próbálkoztam velük soha. Aki tetszett, azt túlmisztifikáltam, akinek meg én tetszettem, az hidegen hagyott, így végül is örökké egyedül vagyok. És mondom, különösebb problémám nincs ezzel, csak a jövőtől félek. Ha hallanék olyan sikersztorikat, hogy hasonló háttérből megváltozva valakinek végül összejött a gyerek, akkor én is bízni kezdenék benne, hogy még megváltozhatok.

2023. aug. 7. 20:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

Párom.

35 éves volt amikor megismert engem. Munkanélküli volt, online pókerezett, abból élt lényegében mert az azért jól ment neki. Mellette ment haverokkal szinte minden nap a sörözés meg a chillezés. A badoon írt rám, ott kezdtünk el beszélgetni , 1 honap után találkoztunk és kB azonnal össze is költöztünk. 2 hónapja voltunk együtt amikor becsúszott nekünk a baba véletlenül. Én megijedtem de örültem neki és a párom is kB ezt érezte. Illetve hogyha most nem születik meg ez a baba akkor valószínűleg soha nem lesz gyereke .

Úgyhogy elment dolgozni szinte rögtön és elkezdtük apránként megteremteni mindent a babának.

Halistennek jól alakult minden. Iszonyatosan jó apa. Nem gondoltam volna hogy ennyire jó lesz.

Azóta indított egy vállalkozást, így itthonról dolgozik. Most lesz 2 éves a kisfiunk. Úgyhogy abszolút váratlanul és gyorsan történt minden, de abszolút megérte.

2023. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív történetet! Hátha velem is megtörténhet valami hasonló :)
2023. aug. 7. 20:25
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen ismert meg a férjem 38 éves korában. Nem volt előtte sikeres párkapcsolata, mert ő viszont túlságosan komoly, én meg egy bohém vicces nő voltam mindig is. Állítólag nem is illettünk össze a kollégák szerint egyáltalán.


Nos, férj lett belőle, és 41 évesen lett apa, a lányunk már 15 éves. És tök jól megvagyunk azóta is. 🙂

2023. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszi! Az ellentét kombináció általában jól szokott elsülni. Én magam is bohém, viccelős típus vagyok, és talán egy komolyabb nő egészítene ki engem. Tudnánk hatni egymás személyiségére, ő megtanítana engem komolynak lenni, én meg megtanítanám őt a felhők közt lebegni. Mindenesetre, az álmok sosem halnak meg, főleg, minél több pozitív példát hallok erről.
2023. aug. 7. 20:46
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 33 volt mikor megismerkedtünk. Én 21 voltam.

Azóta felépítettünk egy életet.

Házasság, közöz ház és 3 gyerek (ebből ketten ikrek)

Ő is azt hitte sosem lesz már családja...


Bátyjám 40 éves. 2 éve nősült.

Sógornőm most várja az első babájukat

2023. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Yeah! Mennyi motiváló sztori. Szerintem erőt veszek magamon, és megpróbálok változtatni bizonyos dolgokon, mert ezek szerint bőven érdemes még.
2023. aug. 7. 21:08
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem szabad feladni!

Nem is volt még barátnőd?

Családod mit szól? Vagy vannak már unokái szüleidnek?

Légy határozottabb, sokszor abba szeret bele az ember akire nem is gondolt volna.

2023. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
53%

Igaz nekem a férjem 25 éves volt amikor megismerkedtünk,de soha nem gondoltam volna,hogy meg tud komolyodni.

Előttem bulizott,szórta a pénzt,minden hétvégén más lányokkal volt.Sőt,amikor osszejottunk meg akkor is folytatta volna,de aztán valami megváltozott

Már már egy komoly 38 éves családapa,két gyerekunk van,és még ő is bevallotta a minap,hogy így sokkal jobban érzi magát mint akkoriban.

2023. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
7-nem volt soha barátnőm, mert nem is volt számomra prioritás. Volt, hogy 1-2 alkalommal elkapott az a szikra, vagy minek szokták mondani, de ezeket direkt eloltottam. Mivel mindig nárcisztikus voltam, és a saját boldogságomat kerestem, azt mindig könnyebb volt egyedül keresni. Ismertem magam, és tudtam, hogy egy barátnőt is csak kihasználnék, vagy nem tudom, kölcsönösen kihasználnánk egymást, de első sorban nem őt szeretném, hanem általa magam még jobban, és talán ő is így lenne vele. Nem akartam kihasználni senkit, egyedül lenni a legtisztább. Tehát, nem voltam soha határozatlan, sőt. Kőkemény alapigazságaim voltak, amik részben még megvannak, de részben talán érdemesebb lenne újra átgondolnom mindent. Úgyhogy először fejben el kell rendeznem mindent, megbarátkozni a gondolattal, hogy kell egy nő, utána meg elkezdenem megtanulni, hogy mi kell a nőnek, hogy boldog legyen... Úgyhogy ezek nem könnyű dolgok, de mint mondtam, már unom a saját boldogságomat hajszolni, úgyhogy ez a sok minden legalább új inger lesz. És ha mindez megvan, az még mindig csak a legelső stációja a hegynek, úgyhogy, nem lesz ez egy könnyű dolog, de meglátjuk, mit hoz a jövő.
2023. aug. 7. 21:21
 10/26 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Esetleg ott helyben valami lehetőség ahol bulizol?

Munkahelyen...?

Sajnos fel kell adni az elképzeléseket a tökéletes nővel kapcsolatban, nem vagy elkésve!

2023. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!