Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért úgy íratta alá a szakszo...

Miért úgy íratta alá a szakszolgálat az előzetes eredményt hogy lehetőleg ne olvassam el?

Figyelt kérdés

Teljesen kiveszik a szülő kezéből a jogait?

Kezdek félni



2023. szept. 15. 19:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%

És te miért írsz alá olyan dokumentumot, amit nem olvastál el?

Ez csakis a te határozottságodon múlik!!

2023. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy azért, de jogod van elolvasni. Nálam ezt műtét előtt próbálták eljátszani. Írjak alá mindent, de ne olvasgassak, ők arra nem érnek rá. Hát, meg a nagy büdös lóf@szt.(Tervezett műtét volt, nem sürgősségi.)
2023. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Megbíztam benne hogy á semmi gond csak gyakorolni kene a helyesírást es gyorsan a hátoldalát mutatta hogy írjam alá és elfogadom.


De mindegy ha nem is írom alá mert az ügymenet az hogy akkor bírosagra viszik es még a szülőt rancigálják meg a végén.


Csak amiért utólag kiderült hogy hazudott, így most megijedtem nagyon.

2023. szept. 15. 19:38
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez kizárólag rajtad múlik. Először is nem írod alá. Jogod van megismerni a leírtakat, ha az számodra nem érthető, akkor el kell, hogy magyarázzák. Ha nem értesz egyet valamivel, akkor itt tudod jelezni és egyeztetni róla.

Bíróságra sem rohangálnak azonnal, azért ez nem ennyire drasztikus. Még akár most is írhatsz egy levelet, hogy a tartalmát nem ismertették, ezért kéred, hogy erre lehetőséget kapj és visszavonod az egyetértésedet addig.

2023. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

De ha nem írom alá lehet kerni új vizsgalatot(bírosági úton)aztám kihozzák ugyanazt az eredmeny aztán megint bíroság aztán az anyát kezdik támadni.



Meg az is ijesztő nekem hogy azt mondta hogy fejlesztést fog kapni heti 2 alkalommal, a szülő kérheti a csökkentest heti egyre ha az fedi a másik óráit pl.sportfoglalkozást.

De ezt nem vállalják írásban leírni, csakis szóban mondja.


Szóval ha felezést is kérnék, abból is az anya lenne támadható hogy nem akar segíteni a gyerekén.


Teljesen gerinctelen inkorrektnek tűnnek valahogy.

Minden bizalmam elveszett.

2023. szept. 15. 20:18
 6/42 anonim ***** válasza:
89%
De nem értem mi a gond. " Ideadná kérem? Mielőtt aláírom szeretném elolvasni" Ennyit kellett volna mondanod, nem szó nélkül aláírni és gyakorin hisztizni. Nem venne elő semmilyen bíróság azért mert elolvasod amit aláírsz
2023. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

De hittem neki h9gy á semmi gond kicsit gyakoprlni kéne!

Ott van leírva!

Erre utólag kiderulzlt hogy egy egy hazugsággal lettem képen vágva.

Ezzel az ülj le mielőtt elesel, okostojás tanáccsal nem leszek előrébb.


A kérdés hogy elvileg egy gyerekeket segítő intézmény miért jár el inkorrekten? Szülői megtévesztéssel? Manipulációkkal hauzugságokkal?

És amiket szóban elmondanak miért nem vállalják fel írásban?(a fejlesztés felezhető szülői kérelemre, ha vmelyik óráit fedi?)

Az egész eljárás nem segítségre vall.

2023. szept. 15. 20:27
 8/42 A kérdező kommentje:

"Nem venne elő semmilyen bíróság azért mert elolvasod amit aláírsz"


Dehogynem. Ha nem írom alá.

2023. szept. 15. 20:28
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Megfellebezheted, azt hiszem, kézhezvételtől 15 napod van rá.
2023. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
80%

Soha semmit nem írunk alá anélkül hogy elolvasnánk. Azt hittem ez mindenkinek egyértelmű 😳 főleg ha a gyerekről van szó...

Ne haragudj, de te voltál a felelőtlen. Nincs olyan hogy "de hittem neki" Aláírnál a bankban is bármit azzal a szöveggel hogy " de hittem neki"??

2023. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!