Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért úgy íratta alá a szakszo...

Miért úgy íratta alá a szakszolgálat az előzetes eredményt hogy lehetőleg ne olvassam el?

Figyelt kérdés

Teljesen kiveszik a szülő kezéből a jogait?

Kezdek félni



2023. szept. 15. 19:22
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nem kell azon aggódnod, hogy túl sok fejlesztésre kötelezik a gyereked, általában úgyis kevés a hely. Ezért inkább azt szokott lenni, hogy szóban javasolnak fejlesztést, de nem írják le, mert onnantól az iskolának azt biztosítani kéne, de nincs rá ember. Bár te nem pont ezt írtad, elég zavaros a sztori. Mindenesetre A végleges véleményből majd kiderülnek a részletek.
2023. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

Az előzetes szakvélemény pár sor, azon kb semmi sincs, csak annyi, hogy elvégezték a vizsgálatot xy fejlesztés javasolt. Ezen nagyon nincs mit olvasgatni, de elémtették közben mondta miket látott, addig átfutottam (mert tényleg egy fél oldal sem), aláírtam. Ezen sem kód, sem diagnózis, sem semmi nics. Majd postán kiküldik a több oldalas szakvéleményt (vagy ha közel laktok, mint mi, minket felhívtak amikor kész lett és bementem érte, gyorsabb mint a posta), amit meglehet fellebezni kézhezvételétől számított 15napon belül. Azon lesz a kód, meg részletesen leírva melyik teszten milyen eredmény lett és ez alapján mit kapjon.

Diszgráfiás gyerek igen, kaphat felmentést a helyesírás osztályozása alól, nagyon ritkán az írásbeli felelet alól is, de szóbelin ugyan úgy teljesítenie kell, attól függetlenül fejlesztik, ha sikerül felhozni akkor leveszik a felmentést. Már 20+ éve is volt ilyen, nekem általános iskolás osztálytársam is volt, akit nem feleltettek írásban ha nem volt muszáj és ő nem kapott a házi dolgozatnál jegyet a helyesírására, csak a tartalomra.

2023. szept. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!