Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért úgy íratta alá a szakszo...

Miért úgy íratta alá a szakszolgálat az előzetes eredményt hogy lehetőleg ne olvassam el?

Figyelt kérdés

Teljesen kiveszik a szülő kezéből a jogait?

Kezdek félni



2023. szept. 15. 19:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha elolvasod, látod, hogy az is benne van, hogy 15 napig jelezheted, ha nem fogadod el. Ez mindegyiken rajta van, nem ők döntik el.

Mivel nem értesz egyet egyébként?

Miért akarod felezni a fejlesztést? Azt nem a szakszolgálat adja, hanem az iskolának kell biztosítani. Ha tanítási óráról viszik el, akkor természetesen nem utasíthatod vissza, hiszen kötelező tanítási időben van.

2023. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

De igy is úgyis alá kell írni!

Mindent kétszer írjak le? Ha nem irom alá, birosági uton kérhetek új vizsgálatot kihozzák ugyanazt ha azt se írom alá akkor a szülőt kezduk támadni hogy a gyerek segítése ellen van.

Nekem az a bajom hogy hazidott!


Ki az aki igy akar segíteni bárkin is hogy hazudik átveri a másikat?

Es nem válallják fel írásban amit elmondanak szóban. Ez meg a másik!


Ennek az oka érdekel.

2023. szept. 15. 20:35
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
De mit írtak rá és mit mondtak?
2023. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy "kicsit gyakorolni kéne a helyesíràst" amit mondtak, hanem a teljes ellenkezőjéről!


Hogy egy az egyben felmentik a helyesírás alól! (Szóval ne is gyakorolja, és ezzel mégjobban nem tudna helyesen írni..)

A magyar tanárával is konzultálok majd, mivel egy szóval se említették soha, hogy kirívóan baj lenne vele.(sőt,egyszer sem hívtak fogadóórára sem beszélgetni! És akikkel baj van, azokat a szabályzat szerint és mondták is hogy behívja a suli fogadóórára. Nekem soha senki nem jelezte ezt semmilyen formában.)

És simán leírja helyesen a szavakat az én tudomásom szerint. Néha ékezeteket lefelejt, vagy sorvégi pontokat és ezek a legnagyobb hibái.


Azt sem tudom kihez fordulhatnék aki valóban segítene és elmagyarázná ezt az egészet hogy miért vették kód alá a gyerekem ilyen formában?

2023. szept. 15. 20:47
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Ok.Akkor kezdjük ott, hogy milyen kódot kapott?
2023. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Az nincs rajta. Előzetes papír. Ő beszélt kódokról valamit.
2023. szept. 15. 20:51
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Azt keresd meg, aki vizsgálta, lehet, hogy csak félreértettétek egymást. Amúgy bizonyos kereteken belül a szakszolgálat azt is figyelembe veszi, amit a szülő szeretne! Ha ez nem működik, akkor fellebbezd meg, és az ismételt vizsgálaton mondd el, te mit szeretnél. Ha normális hangnemben beszélsz velük és még tudod indokolni, mit miért szeretnél, lehet velük tárgyalni.
2023. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

De a faggatásomon kívül van vmi tipp a hazugság okára, meg annak az okára, hogy nem írják le hivatalosan amit elmondanak szóban?

Meg esetleg arra az iskola miért nem jelezte nekem ha problémát lát?

Mi ez az egész?

2023. szept. 15. 20:53
 19/42 A kérdező kommentje:
Ha az előzetes alá van írva akkor még lehet fellebezni a részleteset ami később jön?
2023. szept. 15. 20:55
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Az "előzetes papíron" konkrétan semmi nincs. Ott kb.azt írod alá, hogy elvégezték a vizsgálatot.

Viszont az egész biztos, hogy olyan sincs benne, hogy ne gyakorolja a helyesírást, szóval így nagyon nehéz kihámozni, hogy tulajdonképpen mivel vitatkozol. Postán küldik ki a részletes szakvéleményt. Azt tudod elfogadni, vagy 15 napon belül fellebbezni. Így nem is hazudhatnak, hisz a szakvélemény még el se készült.

2023. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!