Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet tapintatosan kérni...

Hogy lehet tapintatosan kérni a családot, hogy ne kérdezgessék, lesz-e már kisbaba?

Figyelt kérdés
Elég idegesítő, hogy vagy hazudok, vagy az első pozitív teszt után már mindenkinek tudnia kell...
2010. okt. 18. 07:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

"Dolgozunk rajta, és ha biztos, h babánk lesz, akkor feltétlenül szólni fogok!"

Ezzel nem hazudsz, hisz az első 12 hét, az sajnos mindig kérdéses.

Nekem kifejezetten titkolnom kellett a munkám miatt az elején (tanítok), de az alkatom miatt a 10-11. héten már mindenki ezt kérdezgette. Én se akartam hazudni, hisz ez egy olyan csoda, amit legszívesebben kikiabáltam volna az egész világnak, de sajnos volt aki előtt letagadtam. "Ááá, csak híztam." De aztán jöttek a válaszok, h " Ááá, ez nem olyan hízás!" És végül még a 12. hét előtt már mindenki tudta. Aztán mentem bocsánatot kérni a kollégáktól, h sajnálom, csak a gyerekek miatt nem árultam el. (Mert egy iskolában elég egy embernek elmondani valamit, holnapra már az egész suli arról beszél!) És megértették, egyet értettek a döntésemmel! Mondtam, h senkit se akartam volna kihagyni, csak várni akartam a megfelelő pillanatra. És végül velem örült mindenki, még a gyerekek is!

2010. okt. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

én mindig azt szoktam mondani, hogy dolgozunk rajta. ezzel mondtam is valamit, meg nem is, és még nem is hazudtam!

de a barátnőm pl. közölte a rokonsággal, hogy nem lehet gyereke, ne is kérdezzék! ez persze nem volt igaz, de ő ilyen hirtelen típus. volt is nagy öröm, mikor kiderült, hogy mégis lesz baba:)

2010. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!