Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire arrogánsak a...

Tényleg ennyire arrogánsak a mai anyukák?

Figyelt kérdés

Egyre többször tapasztalom ebben a rovatban, hogy annyira alpári módon, indulatosan (rossz értelemben) válaszolnak egy es anyukák, hogy elborzadva gondolok bele, hogy egy ilyen felnőtt, milyen gyereket fog nevelni (már ha nevel)?

Ti is tapasztaltok hasonlókat? Sokszor nem is a kérdésre válaszlnak, hanem egyes válaszolókat minősítenek, ha épp nem értenek velük egyet.


2010. okt. 18. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg!

De nem kell ebből kiindulni, csak tudomást kell venni róla, hogy vannak ilyen anyukák is! Szerencsére nem vagyunk egyformák!

Én speciel fél éve nem jártam itt, ezen az oldalon, mert már engem is bosszantott, hogy a kérdésemre nem kaptam választ, azonban egy csomó véleményt magamról kaptam, úgy, hogy nem is ismernek...

Ez az ára annak, hogy anonim az oldal...

Legyen szép napod!

2010. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanannyi arogáns "szaladgál" itt, mint kinn az utcán, a gyógyszertárban, a játszótéren, a T.sco-ban, vagy bárhol, csak itt a névtelenségbe burkolva sokkal bátrabbak, esetenként trágárabbak, ordenárébbak, mint ott ahol az arcukat is kell adni.
2010. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is néha egy ártalmatlan kérdésre olyan lekezelő, leosztó válaszokat kapok (persze a kérdéshez semmi köze), hogy csak pislogok. A csúcs az volt, amikor teljesen látatlanban, ismeretlenben leírta rólam, hogy naponta hány órát töltök a manikűrösnél, fodrásznál, stb. - és egyébként is minek nekem gyerek (na itt hagytam abba 3 hónapra a GYK - gyereknevelés témakörének látogatását) - ja a kérdező babakocsik felől érdeklődött, a mai napig nem értem az összefüggést a válaszom és a kegyetlen leosztás között... (ráadásul max fodrászhoz járok el 2 havonta... mindegy nem ide tartozik)


Mindegy, de most, hogy visszalátogattam, már legalább 3 kérdést találtam, ahol szintén az egyik válaszolót sz.ozza a másik.


Borzasztó és elszomorító.


Neked is szép napot!

2010. okt. 18. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljesen egyetértek veled, én is épp ezt a kérdést akartam feltenni.

Engem is oltottak már le itt az oldalon teljesen ok nélkül. Azért megnézném élőben ezeket az anyákat, akik annyira tökéletesnek és vagánynak érzik magukat.


Viszont nagyon sok kedves válaszoló is van itt, akiket így látatlanban is puszilok, mert nagyon sok hasznos tanácsot is lehet itt szerezni.

Szép napot!

2010. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvencem az, amikor szakmai kérdésekre jelennek meg az okosok (tgyás-gyed). Mindig válaszolok ezekre a kérdésekre, (pedig már megfogadtam, hogy nem fogok), mert sajnálom szegény anyukákat, akik nagyobbnál nagyobb baromságokat kapnak okos válasz gyanánt:S

A múltkor már kikeltem magamból, amikor én lettem kikiáltva ostoba sz@rnak, aki csak ijesztget mindenkit, és félretájékoztat. Olyan alpári módon lettem kioktatva, hogy már nem teketóriáztam, közöltem, hogy egy ostoba arrogáns liba, és szégyellhetné magát, hogy így viselkedik olyan kérdésnél, amiről lövése sincsen. Persze nyilván azonnal jött a riposzt - hogy milyen borzalmas a stílusom:S Pedig semmi mást nem írtam:(

Úgyhogy már én is keltem ki magamból válaszban, de alapból nem vagyok ilyen:D

És mindig kerekedik a szemem azon, hogy milyen stílusban osztják egyes anyukák a többieket (arról nem is beszélve, hogy némelyik kérdésben olyan dolgokat kívánnak egymásnak, hogy az borzasztó).

2010. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig arra gondolok, hogy ennek a nőnek gyereket sem kellett volna szülnie, mert ha így neveli fel, akkor az én lányomra inkább erényövet adok, semmint,hogy a közelébe kerüljön (mert hát anonim ez az egész, sosem tudni mikor ki az).

Volt már,hogy én is kikeltem magamból néhány válasz miatt, vagy olyan dolgokért amiket már illene tudnie egy szülő nőnek ( múltkor volt egy olyan kérdés,hogy már nemtudom hány órája elfolyt a vize, de ő a fájásokra vár,,,vazz)...szóval azért ilyeneket...

2010. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként olvassatok bele a vallás vagy akár a politika témakörbe. No ami ott megy, az a durva. Tehát nem az anyukák ilyenek, hanem az emberek, akik név nélkül okoskodhatnak illetve támadhatják egymást. Ha visszakereshető lenne, hogy ki kicsoda, akkor sokan nem így reagálnának.
2010. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!