Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szokott lenni ilyen leszakad...

Szokott lenni ilyen leszakad " a méhem" érzésetek? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
2 éve szültem, előtte nem emlékszem, hogy lett volna. Valahol ciklus közepén járok, most is érzem.
2023. okt. 8. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az ovulációd érzed?
2023. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csinálok ovuteszteket minden hónapban ( mégegy babát szeretnénk) és nem hiszem. Merthogy 6-8 dpon is éreztem már, most 2 dpon vagyok, de 10.korul is, csak azt pms-nek vettem.

Szóval most akár lehet az is de nem minden esetben.

2023. okt. 8. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha 2 DPO-n vagy, akkor terhesség még kizárva. Amikor gyermeket szeretnénk hajlamosabbak vagyunk jobban odafigyelni a testünkre, olyan jeleket is észrevenni, ami fölött máskor elsiklunk.


Remélem sikeres lesz hamarosan a babaproject.

2023. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én tinikoromban éreztem ilyet,pl tesin futás után,vagy ha nehezebbet emeltem.

Most a leszakad mindenem érzésem van,várandós vagyok🫣

2023. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, tiniként is éreztem ilyet, jó eséllyel ovuláció miatt, meg mielőtt megjött volna, vagy közben. Várandós még nem voltam...
2023. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ovuláció környékén néha szoktam, tini korom óta. De nem rendszeresen.
2023. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3 nem azt kérdeztem, jelenthet-e terhességet, hanem hogy másnak ha van ilyen, tudja-e kötni valamihez. Mert nekem random van.

Köszönöm a jókívánságot, én is remélem 😊

2023. okt. 9. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:

#7. Bocsi, akkor én értelmeztem félre, mert ugye írtad, hogy másodikat tervezitek!

#3.

2023. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!