Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor lesz jobb a helyzet?

Mikor lesz jobb a helyzet?

Figyelt kérdés

A barátnőimnek vannak gyerekei( 1,5 éves, 1 éves, 3 éves).

Tudom,hogy nagyon elfoglaltak és sok idejüket elveszi a gyereknevelés de ritkán beszélünk.

Jó ha egy héten 1x visszaírnak.

Ez a helyzet már nem lesz jobb?

Találkozni is ritkán szoktunk.

Az egyiküket tavasz óta nem láttam..A másikat csak 2 hónapja.

Ha nagyobbak lesznek a gyerekek akkor jobb lesz a helyzet?

Tudunk majd beszélni egy héten 1x meg legalább 2 havonta találkozni?

Elmennék én hozzájuk de mimdig van valami dolguk...

Nem is lakunk messze egymástól.

Az egyikük kb fél órára lakik, a másikuk meg 1,5 órára.


31/N


2023. okt. 21. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
31 évesen már neked is a férjed és a gyereked kéne hogy legyen a legfontosabb, nem az hogy barátnőkkek irkalj. Ők már felnőttek, nem veled akarják tölteni az idejüket, hanem a családjukkal ami normális. Akinek család mellett is marad a jajj omg ez meg ez történt, menjünk kormoshoz, az nem normális.
2023. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Majd ha kamaszok lesznek a gyerekek és mar tojnak a szülők fejére, akkor lesz több idejük.

Ha most nem férsz ennél jobban az életükbe, akkor legközelebb csak ~10-15 év múlva fogsz.

2023. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nekem igaz "csak" 2 gyerek van. 2 es 4 évesek.

Ha nem is egyből, de 10percen belül általában mindenkinek valaszolok a fb-on.

Egyik barátnőm fél, másik 1 órára lakik. Nemhogy ők nem jöhetnek, mi megyünk hozzájuk sokszor. Vagyis fele-fele. De havi 1 találkozó minimum van.


Es nem csak most, hogy "nagyobbak", születésük után is így volt.


Kifogást lehet mindenre találni . ...

2023. okt. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Más életszakaszban vagytok, amiben te jelenleg vagy már nem igazán illeszkedsz bele.


Őszinte leszek. 3 gyerekem van, és sokszor nagyon nincs kedvem másnak a gondját baját a nyakamba venni, bájologni akármi.

Nekem is volt barátnőm aki , mivel nem volt senkije, egyszerűen nem tudta nem akarta megérteni, hogy nekem mások lettek a prioritások, már nem fogok pici gyerek mellett spontán programozni, hétvégén bulizni.

Ő megragadt tini szintjén én meg férjhez mentem és családot alapítottam.

2023. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Mi már mind a 3-an családosok vagyunk,nálunk 4,egyik barátnőmnél 2, másik barátnőmnél 1 gyerek van,most jön a második.Mi konkrétan 2 éve nem találkoztunk fizikailag,mert mindenkinek van programja a családdal,hol itt,hol ott beteg a gyerek,dolgozunk is.Telefonon néhány havonta beszélünk,de nem sok már a közös téma,mert túl sok időt töltünk ahoz külön,hogy legyen közös élmény.Gyakorlatilag a gyerekekről,meg hétköznapi,általános dolgokról beszélgetünk.Az az igazság,hogy ez addig így is lesz,ameddig a gyerekek fel nem nőnek, akkor talán lesz egy kis időnk megint egymásra.
2023. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Soha
2023. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Várd meg, míg ők keresnek. Nekem is van gyerektelen, egyedülálló barátnőm, és kicsit elegem van, hogy majdnem minden hétvégén programokra invitálna. Hétköznap dolgozom, hétvégén szeretnék a családdal lenni, pihenni. N/31
2023. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!