Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babátok megeszi a répát? Én...

Babátok megeszi a répát? Én ma adtam a babámnak és öklendezett tőlle

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

nyersen?

nem.


párolva főzve igen ... keverni lehet almával sütötökkel.

2010. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dehogy nyersen!Megpároltam neki öszenyomtam és anyatejet is kevertem hozzá,hogy pépes legyen.
2010. okt. 19. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát van ilyen tényleg próbáld meg párolt almával attól édeskés lesz ha meg akkor se kell neki akkor talomba megy és kéthetente lehet vele próbálkozni hátha elfogadja egyszer... majd egyre többször
2010. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kostold meg nem keserü e. Én adtam neki egyszer keserü volt. Amikor megkostoltam akkor nem éreztem mert én csak lenyeltem, de ő ugye nem és érezte. Nem is ette egy darabig csak valamivel keverve. Most már bébirépát adok neki és azt nagyon szereti mert tuti édes.
2010. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megkóstoltam és finom volt pedig én nem szoktam répát enni,majd késöbb is próbálkozok vele hátha akkor fog neki izleni.
2010. okt. 19. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:

anyatejjel keverve semmit nem evett meg a fiam.

A répát magában vagy krumplival keverve nagyon szereti, de csakis vízzel higítva.

2010. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!