Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok olyan férfi létezik, aki...

Sok olyan férfi létezik, aki biztosan tudja, hogy soha az életben nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

nov. 26. 02:08
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Ja, és kíváncsi lennék, hogy ez a döntése mennyire akadályozza a pártalálásban.


Ha válaszolsz, kérlek írd meg, hogy szingli vagy-e és hány éves vagy (csak kíváncsiságból kérdezem)!

Köszi előre is a válaszokat!

nov. 26. 02:15
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
27 évesen lett először barátnőm és az a kapcsolat is csak 3 hónapig tartott, azóta nem volt senkim, kétszer szexeltem egész életemben. 7-8 éves kapcsolatokat dobnak ki, nekem meg csak ennyi tapasztalatom van, nem működne senkivel se hosszútávon. Gyereket se akarok, mindenki lenézi a másikat meg a fizikailag erősebb bántja a gyengét, már lassan nem fogja senki se ismerni az olyan szavakat, mint a szerelem meg a szeretet, csak a pénz fogja érdekelni minden embert, akkor még ott van a globális felmelegedés is, kiszáradnak a tavak, majd lassan a folyók is, mindenféle szeméttel fogják etetni meg itatni az embereket. Már az se érdekelne, ha most meghalnék. 32 éves vagyok
nov. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Már most se ismerik a szerelem szót az emberek...
nov. 26. 06:22
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Többet ismertem, aki vállalta, hogy csak barátnőt akar, feleséget sem, nemhogy gyereket. Mind válogathatott bőven, mindig akadt nője.

A 30-as éveikre aztán azt látom, hogy büszkén feszítenek az esküvői képeken, majd a gyerekeikkel a képeken. Mind talált olyan lányt, akit nem akart már lecserélni és miatta változtatott a hozzáállásán.

nov. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Olyat, aki tényleg nem akart, és ez élete végéig sem változott, egyet ismertem, és az a férjem volt. Nem vagyok már fiatal, de nem írom le a koromat.
nov. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Igen, a párom :) Mi soha nem tervezünk gyereket, jövő évben megyek sterilizációra, hogy még csak véletlenül se legyen semmi baj.

28/N

30/F

nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

Volt egy párom, aki nem volt ezzel tisztában, mai napig kinyílik a bicska a zsebemben, ha rá gondolok, hogy nulla önismerettel tönkretehette volna két ember életét is. Hosszútávú kapcsolat volt, több, mint 3 éve éltünk együtt, babát terveztünk már, így nem védekeztünk. Azt mondta mindig, hogy családot, gyereket akar. Aztán nem jött meg nekem, örültem, hogy végre összejött, vettem tesztet, hogy majd együtt várakozunk az eredményre. Amikor elmondtam, mi van, lesápadt és közölte, hogy ha pozitív a teszt, ő azonnal elköltözik, mert néhány hónapja rájött, hogy nem akar gyereket, csak nem tudta, hogy mondja el. A teszt negatív lett, de ettől függetlenül kértem, hogy költözzön el.


Semmi baj nincs azzal, ha nem akar gyereket, de hazudni nagyon nincs rendben.


Azóta ő csatlakozott valami csoporthoz, ahol direkt olyanok tudnak ismerkedni, akik nem akarnak gyereket, úgyhogy ebből kiindulva igen, vannak páran.

nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
#2! Ha 3 hónap alatt 2x szexeltél, akkor nem csoda, hogy nem tartott sokáig.
nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
Szeptemberben jöttünk össze, október közepén csináltuk, náluk nem lehettünk, mert a testvére autista és az anyja nem akarta, hogy lássam. Hetente egyszer találkoztunk, mert autóval majdnem egy órára lakott tőlünk. Október közepén meg már kezdett hideg lenni és ezért szexeltünk csak egyszer. A második szex az már mással volt. Tudom, azt írtam, hogy azóta nem volt senkim, de vele tényleg csak egyszer találkoztam, aznap szexeltünk is, azóta nem is nagyon beszéltem vele Facebookon se
nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
#9! És nálatok miért nem lehetett? Első körben fel kéne nőni és külön költözni, de már kamaszok is megoldják, pedig ők nem nagyon élnek külön.
nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!