Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok olyan férfi létezik, aki...

Sok olyan férfi létezik, aki biztosan tudja, hogy soha az életben nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

nov. 26. 02:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%

Persze, egyre többen.

Nem akadályoz, talán benne volt, hogy az első komolyabb párom lelépett, de utólag visszanézve, szerencse is, hogy így alakult


36 vagyok, párom 40+

nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
6-os Úristen jön a kakimumus!
nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Egyre többen vannak, és igen, ők is kezdenek óvatosak lenni - azaz védekeznek, nehogy akaratuk ellenére szülők legyenek.
nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%
Több ilyen pasi van, mint amennyi akar. Csak sok balek van, pl óvszert nem használ, vagy elhiszi, hogy a nő fogamzásgátlót szed, aztán mégis lesz gyereke. Akkor már a legtöbb megszereti, mert az övé. De ugyanolyan jól el lenne kettesben a párjával, általában a nők a gyerekmániásak. Néhány férfi is van, de nem a többség.
nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

A férfiak nagy része úgy van hogy nem igazán szereti ha bármiben teljesül a nő kívánsága. Szóval pl, akar a nő gyereket, a férfi nem akar, nem akar a nő, a férfi akar.

De ha vannak olyan rokonok akiknek bizonyítani akar, vagy kollégák, barátok bárki, akkor az felülírja ezt. De alapesetben az szempont neki hogy ne legyen úgy ahogy a nő szeretné.

nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
15: örülök, hogy nem csak én látom így... (Bár inkább szomorú ez a tendencia)
nov. 30. 19:25
 17/23 anonim ***** válasza:
85%
Azért én úgy látom, hogy sokan gyereket akarnak, csak a vele járó dolgokat nem. Ismerek pár férfit, akinek lett gyereke, de hamar kilépett a kapcsolatból, fizetik a gyerektartást, raknak ki képeket fbra meg instára a gyerekkel, de különösebben nem töltenek vele időt, nem keresik a társaságát és véletlenül se akarnak jobban belefolyni az életébe, mint amennyi kötelező. Van ilyen is.
nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%

"A férfiak nagy része úgy van hogy nem igazán szereti ha bármiben teljesül a nő kívánsága."


Ezt te komolyan gondolod?

dec. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
34%
Igen, komolyan gondolom, tudom hogy sokan nem ilyenek, mert sokakban van valami nagyon rendes és jószívű, de amúgy ez hogy zavarja ha a nőnek teljesült a kívánsága, az ösztönös harc miatt van bennük. Nagyon sokszor megfigyeltem, párkapcsolat, munkahely, velem vagy más nőkkel is. Valahogy nagyon irányítani akarnak és ha a nőnek valami jó elkezdik magukat papucsnak érzékelni.
dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
23%
#19: Femcelnek tetszik lenni?
dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!