Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Még nem forog a babám de...

Még nem forog a babám de hason nyúl a tárgyakért és kúszni próbál, dévényeshez jövő héten megyünk csak. Gond ha előbb kezd el kúszni?

Figyelt kérdés
nov. 26. 11:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

7-es,

Éppen ez az, hogy szakemberként írtam a 4-es választ.

A manualterapia az idegrendszeri érésbe nyúl bele az idegrendszeri pontok stimulalasaval, ami igen hasznos bizonyos esetekben, ahol pl izomtónuszavar miatt korlatozott bizonyos szenzoros impulzusok felvetele, de karos minden mas esetben.

nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
3 hete kezeljük a vállait és bizony javult a feszesség, egyik kezét haszálja egyelőre. Nem a siettetés a cél, itt valami nagyon félrement..
nov. 26. 12:07
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Neurológushoz kellene vinned, nem Dévényeshez...
nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Azért ment félre, mert rosszul fogalmaztad meg a kérdést. Nem írtad bele, hogy más miatt már jártok gyógytornászhoz. Nem írtad bele hány hónapos a baba (nyilván nem mindegy, hogy 3 hónaposan, vagy 1 évesen csinál, vagy nem csinál valamit).
nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
14#-el értek egyet. A kérdésből nem így jött át egyáltalán.
nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van. Kicsit kifejthettem volna jobban, de semmiképpen sem a siettetés a cél!
nov. 26. 12:30
 17/21 anonim ***** válasza:
88%
A dévényes nem ad kezelést, ha nem szükséges. 4 hónapos volt a fiam, mikor elvittük, mert feszesnek véltem a vállát. Az is volt, előírta a kezelést, de azt mondta, mellette legyen a nap 70%-ában a játszószőnyegen, mert szerinte az önmagában segíthet. A következő kezelésre úgy látta, annyit javult a sok földön töltött idő miatt, hogy szükségtelen a kezelés, lemondatta az időpontokat, és csak 6 éves kontrollt javasolt. Addigra ült, mászott, kapaszkodva felállt, mindenféle beavatkozás nélkül. A dévényes ellátott tanácsokkal, hogy erősítsük arra az esetre, ha hamarosan elindulna, és ennyi. Nem a lehúzásról szólt, nem az indokolatlan kezelésrőlm
nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
#17 6 hónapos kontrollt akartam írni. 🙂
nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Derjaderja ***** válasza:
79%

A normál mozgásfejlődes menete három fekvésből indul a hasra fordítással. Ha túl sokat van hason a gyerek, akkor ez a lèpcső kimarad.

A forgást az az élmény indítja el hogy a háton fekvő, szabad mozgásban lévő gyerek leejti a kezéből a tárgyat és utána fordul.

Ezt követően ahogy hasra kerül, új motiváció lesz számára hogy haladjon is. Ahogy később az hogy függőleges helyzetbe kerüljön.

Amelyik babának nem kényelmetlen a halálos, az nem motivált hanyatt fordulni.

Ezért kell őket alapból háton fekve letenni.

Tudom most nagy divat ez a hazautazás, amire ha eleget van ölben a baba nincs is szükség, de ha vki hasaltatja is, akkor is fontos a nagy térben, közel kemény felületen hátra létezés is, úgy hogy nincs fölötte belógatott játék.

nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Derjaderja ***** válasza:
63%
Három = háton
nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!