Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kutyakakitol hogyan tud...

Kutyakakitol hogyan tud játszani a gyerek kint az udvaron?Értem én össze kell szedni,de attól még a kaka maradványok ott maradnak,majd nyúl bele a gyerek,aztán a szajaba,szemébe.

Figyelt kérdés
2023. aug. 15. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Milyen hülye kérdés ez? Szedd össze normálisan vagy ne tarts kutyát...
2023. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Hát ez az!

Ahol a kutya járkál ill. odapiszkít(hat), ott nem raknám le a gyereket.

2023. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nah ez az.Nem tudom,ha a gyerekem odanő hogy megyünk ki az udvarra játszani,mert a kutya szabadon van,megkötni nem akarjuk. Egy helyre kakal,az udvar más részén éppen lehetünk,de gondolom kb mindenhol megtalalhato a kaka.
2023. aug. 15. 18:55
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nalunk ossze vissza szart, utaltam. Zacskoval szedtem, de sokszor fosott es olyan maradt a fu, akkor homokot szortam ra.
2023. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Semmi baja nem lesz a gyereknek. Kutya gondolom normalisan van tartva, 3 havonta fereghajtva, havonta kap valmit parazitak ellen (kullancs, bolha, szivfereg), igy en nem aggodnek.

Ha ezek nincsenek meg, akkor a belfereg es a bolha miatt aggodnek, igen, mert azt ti is elkaphatjatok.


Gyerek lehetoleg ne nyalja a foldet, de ha megis, hat istenem. Tul fogja elni, talalkozni fog meg ennel tobb mocsokkal is elete soran.

2023. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Beforgatom a földbe.Nálunk két kutya van,az egyik 60 kg.Nem kicsit kakil ês van két kis gyerek.
2023. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Játszótéren is lehet ám cicától származó kakimaradvány és senkinek nem lesz semmi baja :)
2023. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

"Nem tudom,ha a gyerekem odanő hogy megyünk ki az udvarra játszani,mert a kutya szabadon van,megkötni nem akarjuk."


Azt értem, de én lerekesztenék egy darabot az udvarból a kutyának, a többin meg a gyerek lenne.

2023. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Legyen olyan része a kertnek, ahova a kutya nem tud menni. 🤷‍♀️ Vagy legyen a kutya kerttiszta. Mondjuk ez esetben foglalkozni kell vele.
2023. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam,amit a 8as īrt,hogy el kellene keríteni egy részt nekünk,ég, részt a kutyának.


Valami rémlik nekem,hogy a macskaürülek tartalmazhat olyan bacit, ami s szembe kerülve vakságot okoz?

2023. aug. 15. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!