Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen hideg időben veszitek...

Ilyen hideg időben veszitek ki minden nap a babát,gyereket? Én gyerkőcöm 1 éves,naponta 2x szellőztetek bent,nem megyünk ki naponta a friss levegőre.

Figyelt kérdés
nov. 28. 11:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Nekem alapból muszáj,másfél éves és születése óta gyalog babakocsival mindenféle időjárásban hozzuk visszük a nagyot az iskolába.

Szerintem jót tesz neki, hozzá van szokva minden időjáráshoz.

Nem is volt eddig beteg meg csak háromszor volt egy kis nathaja.(meg háromszor hőemelkedés a fogak miatt)


Amúgy nincs is hideg,megfelelő öltözékben nem árthat meg neki a napi fel-egy óra séta.

nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 babyboom567 ***** válasza:
59%
1 évesen, nem a hideg miatt nem mentünk ki,hanem mert én alapjáraton itthonülő vagyok,ha nem lenne gyerekem, kb sosem mennék ki a lakásból.De még mindig többet mentünk/megyünk ki télen/ősszel, mint a dög melegbe nyáron.De 3 éves korától, meg ez kb nem is lesz kérdés,hisz intézménybe kell járni mindenkinek.
nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%

A gyerekednek ártasz, ha nem viszed ki.

Van, aki esőben is kiviszi spéci esőálló ruhában, az lenne az ideális. De ha nem esik, legalább egy félórás séta legyen.

nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%
Sosem vittem ki őket esőben. Persze kell a levegő de minek ázzunk el ha nem muszáj?
nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Esőben mi se nagyon megyünk, max átszaladunk a boltba, ha kell valami. Ilyenkor amúgy a kisfiam se szeret kimenni. Ha kinyitom a bejárati ajtót és jó idő van, rohan kifelé, ilyenkor úgy kell húzni magam után. Másfél éves amúgy. :D Ha nem esik, csak hideg van, akkor ki szoktunk menni, ha más nem, egy 20 percre.
nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Csak olyan macera millió cuccot,cipőt eloszedni,nekem is felöltozni, raadni. Én is elég itthon ülös vagyok. Ha a délelőtt elmegy délután már nem tudom vinni,mert kb 4kor sötét van.
nov. 28. 12:11
 7/30 anonim ***** válasza:
71%

Sötétben is kiviheted. Bár lehetőleg én is délelőtt vinném ki. PLáne, ha süt a Nap.


Igen, macera.


Általában véve a gyerekvállalás rengeteg macerával jár. A kérdés az, hogy a gyereked egészséges testi-lelki fejlődéséért hajlandó vagy-e a macerát vállalni.

nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%

Esőben nem viszem ki, de ha nem esik egész nap, mikor megáll, igen. 9 hónapos.

És nem 2x szellőztetek itthon, hanem sokszor és hosszan nyitva van.

Nekem is macera az öltözködés, ellenáll, ordít, de ha becsatoltam a babakocsiba, már szépen elvan, jókat alszik ott.

Otthonülő voltam gyerek előtt, de beláttam, hogy mindkettőnknek jó a séta.

nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%

"Ha a délelőtt elmegy délután már nem tudom vinni,mert kb 4kor sötét van."


Múlt héten végig sötétben vittem este, alkonyban mentünk le, lent voltunk másfél órát. Kifejezetten élvezem a sétát a sötétben. Láttam másokat is lent. Miért kéne 4-5-kor bezárkózni?

nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Természetesen, mindennap kimegyünk télen-nyáron, csak akkor nem megyünk ilyentájt, ha egész nap szakad az eső. De nemcsak a gyerekek miatt, nekem is kell a friss levegő és séta, nem is értem, miért szeret valaki egész nap bent kuksolni, pláne napokon keresztül.


2,5 éves és fél éves gyerekeim vannak, gondolhatod, milyen macerás nekem az öltöztetés, de istenem, erőt veszek magamon.


Ja, sötétben is kimegyünk, ilyenkor decemberben főleg, a nagy szereti a kivilágítotr házakat nézni.

nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!