Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mást is zavar, ha valamelyik...

Mást is zavar, ha valamelyik ismerőse napi szinten mutat képe(ke)t a gyerekéről, gyerekeiről, és/vagy naponta posztol Facebook-on róluk képeket?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 09:40
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
50 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha posztol és ez zavar, akkor letiltom, tehát onnantól nem fogom látni, és nem fog zavarni. (Sok ilyen állandóan megosztogató letiltott ismerősöm van).


Ha nekem mutatja, és nem érdekel, akkor egy idő után ezt valahogy jelzem felé, vagy legalábbis nem lelkesedek, és akkor - remélhetőleg - észreveszi magát.

2022. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, hadd tegye. Én már rég leiratkoztam azokról, akikre nem vagyok kíváncsiak. Tehát az ismerőseim 98%-ról. 🙂 Nem mindről a gyerekei képeiért, hanem olyan tartalmakért, amire egyáltalán nem vagyok kíváncsi.

Így kb. csak hírportálok posztjait látom, ami nekem tökéletes.

2022. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, mert legföljebb leállítom ezeket a követéseket.
2022. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Én is letiltottam ezeket az ismerősöket. Nem is feltétlen a gyerek miatt, hanem mert mindig valami dicsekedés volt az egész.

Én nem posztolok vagy mutogatok képeket a gyerekekről.

2022. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Aki az idegbe kerget, az le lesz tiltva. Amúgy valóban k.ra irritál, hogy semmi más téma nincs, mint hogy minden nap feltöltsön egy terhesvagyok meg kboldogokvagyunk fotót. Ezeknek az embereknek ennyi agya van, nem érdemes foglalkozni velük.
2022. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Én is leiratkoztam az ilyen ismerősökről.


Beteges ez a feltűnési viszketegség.

2022. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem minek kiteregetni az életét, a legszűkebb családjának küldje el, vagy csináljanak csoportot/beszélgetést, de kirakni a világba, úgyhogy az egész profil full publikus, nem is értem. Szerintem évi 1-2 kép bőven elég a gyerekről, nem kell a kirakatban élni, és megosztani az első úszást, mászást, járást, szavakat, stb.
2022. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen emberek már rég nem az ismerőseim, vagy blokkoltam őket. Nem érdekel a gyerekük, meg az ezredik kép róla.
2022. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Eleinte kikövettem őket, aztán lassan egy éve teljesen elhagytam a facebookot, igaz nem csak emiatt. Úgy éreztem nem tesz jót a mentális egészségemnek.
2022. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, mert egyszerűen nem foglalkozom velük. Nem követem őket. Nagyon ritkán lépek be a Facebook-ra. Nem töltök fel képeket, kizárólag a családtagjaimnak küldök 1-1 képet a gyerekről időnként.
2022. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!