Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan nyomatékosítsam a...

Hogyan nyomatékosítsam a családban, hogy tilos az édesség adása a gyermekemnek?

Figyelt kérdés
Még csak terhes voltam, mikor felhoztam a témát otthon, kB majdnem kiröhögtek, hogy majd adnak neki titokban.. Most 7hónapos a pici, újra elmondom, de nem várok más reakciót.
nov. 29. 20:38
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Szóval ezek szerint itt a legtöbb anyuka simán adja a 3év alatti gyermekének az édességet? És szerintük ez rendben van?!
dec. 3. 11:45
 22/25 anonim ***** válasza:
87%
A kulcsszó a mérték, kérdező. Lehet adni a 3 év alatti gyereknek edesseget. Heti egy turorudi biztosan nem fog neki ártani, napi 13 már esélyes.
dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
#19-nél a pont. Nem csak a csokitól és cukorkától rohad ki a fog, hanem attól hogy el van hanyagolva. A gyerek nem engedi, vele meg már nem fog leállni anyuci vitatkozni, urambocsá’ erőszakkal megmosni. Nevelni meg ugye nem a rokonokat kellett volna 😂
dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
65%

A rokonok az ÉN gyerekemmel azt csinálják amit én engedek.

Én vagyok a gyámja, az én feladatom a testi és lelki egészségét biztosítani. Nem pedig egy rokonnak, aki néha napján látja.

Ha nem tartja be a szabályokat, nem kell látogatni. Ez mindenkire igaz, legyen az nagyszülő, testvér, barki.

dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
50%

"Én vagyok a gyámja"


Egészen biztosan nem vagy q saját gyereked gyamja. A szülője vagy. Gyamja annak van, akinek a szülei meghaltak vagy a szülői felügyeleti jogukat megszuntették

dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!