Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Danka, Ina,...

Mit gondoltok a Danka, Ina, Jolanda, Ruzsena, Markéta, Milutina, Pavla nevekről?

Figyelt kérdés
dec. 23. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Volt egy Danka ismerősöm, mindenki azt hitte, hogy Janka a neve, ha nem írták el egy tanév alatt százszor a nevét egyszer sem.

A többi egy magyaros vezetéknévvel idiótán hangzana, hacsak nincs mondjuk egy külföldi szülő

dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ezeket hol találtad? Nekem a Dankáról a Dinka jut eszembe, a Jolanda talán ismerős, de a többit biztos, hogy sokszor kellene elmondani, mire megjegyezném.
dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Ne kínozd azt a szerencsétlen gyereket... Még a Danka talán, bár azt is tuti dinkának hívják majd.


A többi miért nem lehet Ida, Jolán, Rózsa, Martina, az utolsó kettőt meg hasonlitani se tudom semmihez?

dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A Ruzsena és a Milutina (szerb nevek magyarosított változata) azért került az adható nevek közé, mert magyarországon (régóta) élő szerbek kérvényezték. Ezzel semmi baj nincs, nem cigányok adják a gyereknek.

A többi is ilyen lehet, azokat nem ismerem, de én magasról le is szarom.

dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok se orosz,se szlovák, hogy ilyen neveket adjak a gyerekemnek.
dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Azt gondolom ezekről a nevekről, leszámítva azt a kettőt, amit a 4-es mondott, hogy szerb nevek (amiket szerb vezetéknévvel el tudok képzelni, hogy jól is hangzanak), hogy agyállomány javítót kéne szedni azoknak a szülőknek, akik ilyen nevet adnak a gyermeküknek.
dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
A Dankáról a dankasirály jut eszembe.
dec. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Avair2010 ***** válasza:
Azt, hogy manapság ritkák hazánkban.
dec. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Danka-madárka neve

Ina,-inak vannak a szervezetben, és abból az egyik, nem egy teljes ember

Jolanda-cool, imádom,nagyon szép nőies,elegáns,magyar környezetben is megállja a helyét tökéletesen.

Ruzsena, -erőltetett,sok. sminkről elnevezni gyereket én nem_tenném.

Markéta, -rakéta,vagy a makaréna-tánc,vagy bokréta,vagy makaróni.Ez a név semmiképpen sem embernek való.

Milutina, -ez tetszik amúgy,lehet,hogy picit "sok",de nekem tetszik így is.

Pavla- a pavlovi reflexes kutyanyáladzós tudományos kísérlet jut róla eszembe, de amúgy ettől teljesen elvonatkoztatva tetszik a hangzása. Amúgy nekem pl u val a Paulina a kedvenc neveim között van. A Paulina-ban is, meg a Pavla-ban is jól követik egymást a hangok; tetszik.

ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!